Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Kandidáti na župných poslancov: BBSK, Volebný obvod 9, okres Rimavská Sobota

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
12.10.2017 12:00

BANSKÁ BYSTRICA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji za okres Rimavská Sobota. Zvolení budú šiesti poslanci.


Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Tomáš Agócs

43

geodet

Gemerský Jablonec

MOST - HÍD

2

Andrea Andrášiová, JUDr.

47

advokátka

Rimavská Sobota

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

3

Ján Antal, Ing.

41

YURA Hnúšťa technik

Hnúšťa

JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska

4

Ferenc Auxt

65

podnikateľ

Rimavská Sobota

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

5

Michal Bagačka, Mgr.

54

primátor

Hnúšťa

SMER - sociálna demokracia

6

Aladár Bari

41

starosta

Radnovce

MOST - HÍD

7

Zoltán Biró, Mgr.

28

terénny sociálny pracovník

Riečka

DOMA DOBRE

8

Robert Bottlik

53

podnikateľ

Rimavská Sobota

SME RODINA - Boris Kollár

9

Branislav Bukviar

24

chovateľ koní

Rimavská Sobota

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

10

Pavel Cibuliak, Ing.

60

živnostník

Tisovec

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

11

Csaba Csízi, Mgr.

52

prednosta OÚ - Rimavská Sobota

Číž

MOST - HÍD

12

Zoltán Cziprusz, Ing.

28

stavebný inžinier

Rimavská Sobota

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

13

Róbert Čipka

44

živnostník

Tisovec

Komunistická strana Slovenska

14

Gejza Farkaš, Ing.

43

SZČO

Rimavská Sobota

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

15

Miroslava Grendelová

36

poštová doručovateľka

Hnúšťa

Komunistická strana Slovenska

16

Ivan Hazucha, Ing.

47

vedúci strediska kanalizácií a ČOV

Rimavská Sobota

SMER - sociálna demokracia

17

Dušan Hlinka, Ing.

51

podnikateľ

Rimavská Sobota

SMER - sociálna demokracia

18

Anatolij Jefimov

41

barman

Včelince

Komunistická strana Slovenska

19

Peter Juhász, MUDr.

45

lekár

Rimavská Sobota

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

20

Marta Kanalová

44

novinárka

Rimavská Sobota

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

21

Vojtech Kökény, Mgr.

61

sociálny pracovník

Rimavská Sobota

Strana rómskej koalície - SRK

22

Kristián Korheľ

21

elektrotechnik

Blhovce

Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

23

Stanislav Krahulec

61

starosta

Rimavské Janovce

nezávislý kandidát

24

Michaela Kružlicová

23

odborná referentka

Rimavské Janovce

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

25

Lukáš Kvietok, Mgr.

32

štátny zamestnanec

Rimavská Sobota

SMER - sociálna demokracia

26

Ladislav Lang, MVDr.

40

súkromný veterinárny lekár

Šimonovce

MOST - HÍD

27

Zdenko Ľaudár

38

SZČO

Rimavské Janovce

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

28

Roman Lebeda, PhDr.

34

viceprimátor

Hnúšťa

nezávislý kandidát

29

Ján Lichanec, Ing.

52

starosta

Orávka

nezávislý kandidát

30

Gejza Mede, Ing.

65

dôchodca - podnikateľ

Nová Bašta

nezávislý kandidát

31

Vojtech Menyhárt, Bc.

49

starosta

Pavlovce

nezávislý kandidát

32

Peter Mináč, Ing.

61

primátor

Tisovec

SMER - sociálna demokracia

33

Stanislav Mizík, Mgr.

53

poslanec NR SR

Rovné

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

34

Katarína Moncoľová, Mgr.

45

riaditeľka stacionáru

Hnúšťa

nezávislý kandidát

35

Zdenek Očovan, Ing.

60

vojnový veterán

Tisovec

Nezávislosť a Jednota

36

Marian Petrok, Mgr.

44

učiteľ

Hnúšťa

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA,

Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

37

Alena Pivovarčiová, PhDr.

59

muzeologička

Tisovec

NOVÝ PARLAMENT

38

Martin Pliešovský, Ing.

51

kultúrny pracovník

Hnúšťa

Slovenská národná strana

39

Ladislav Rigó, Ing.

60

zástupca primátora

Rimavská Sobota

Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

40

Vladimír Skrutek

42

vodič

Rimavská Sobota

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

41

Tomáš Sliva, Mgr.

38

štátny zamestnanec

Rimavská Sobota

MOST - HÍD

42

Vojtech Szajkó, Mgr.

32

štátny radca, ÚSVRK, MV SR

Včelince

Strana rómskej koalície - SRK

43

Jozef Šimko, JUDr.

66

primátor

Rimavská Sobota

nezávislý kandidát

44

Aneta Vargicová, Ing.

52

ekonómka

Rimavská Sobota

Slovenská národná strana

45

Miroslava Vargová, Ing.

33

manažérka MAS MALOHONT

Hnúšťa

nezávislý kandidát

46

Štefan Vavrek

35

štátny zamestnanec

Hubovo

MOST - HÍD

47

Adriana Zavadinková

44

vedúca výroby

Tisovec

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

48

Anna Zsóriová, JUDr.

36

SZČO

Rimavská Sobota

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

49

Stanislava Zvarová, Mgr.

49

odborná pracovníčka v kultúre

Klenovec

SMER - sociálna demokracia

Najčítanejšie články