°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Z Gottovej dcéry sa stala putovná trofej!

Charlotte Gottová putovala z náručia do náručia.
Charlotte Gottová putovala z náručia do náručia.
Zdroj: Peter Frolo
23.11.2009 19:01

BRATISLAVA – Pohadzovali si ju ako horúci zemiak! Prvorodená dcéra manželov Gottovcov Charlotte Ella (3) si spolu s mamou Ivanou (33) v nedeľu večer vychutnali Česko Slovenskú SuperStar priamo v hľadisku bratislavskej Incheby. O malú slečnu Gottovú však bol taký záujem, že ju každú chvíľu opatroval niekto iný.


Držali ju na rukách viacerí! A manželke majstra Gotta to vôbec neprekážalo. Práve naopak. Z náručia neznámej blondínky, ktorá trojročnú Charlott priniesla, putovala maličká rovno do rúk svojej sympatickej maminy. Následne spolu povzbudzovali superstaristov.

Najstaršia dcérka niekoľkonásobného českého zlatého Slávika a jeho manželky Ivany však v ten večer stíhala zamestnávať hneď viacerých ľudí okolo seba. Ocitla sa totiž aj v náruči vypadnutej finalistky Nikolety Balogovej. Dokonca sa chvíľkami ťahala k Benovi Cristovaovi. Opatrovanie  však nikomu z nich problém nerobilo.

Okrem Gottových najbližších sa prišla pozrieť na prenos aj rodinka českého moderátora Leoša Mareša - syn Kubko a manželka Monika. Tá mala svoju ratolesť celý čas na nohách a nadšene obaja povzbudzovali spevákov.

Obe mamičky sa včera večer venovali iba starším deťom. Najmladšie ratolesti pri sebe nemali. Hoci s Gottovcami prišla do Bratislavy aj mladšia dcéra Nelly Sophia (1,5), v publiku nebola. Zrejme spinkala niekde v hoteli alebo v zákulisí šou.Nemáte aj vy problém zveriť vaše dieťa cudzím ľuďom?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 1087Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články