Nedeľa, 16. máj 2021. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela.

Hymna SuperStar sa predáva ako cukor!

15.02.2005 10:00

BRATISLAVA – Neoficiálna hymna speváckej megašov Slovensko hľadá SuperStar Kým vieš snívať láme všetky rekordy predajnosti! Cédečko obsahujúce štyri verzie obľúbenej skladby mizne z pultov obchodov neuveriteľnou rýchlosťou. Už za tri dni sa predalo 15-tisíc nosičov!


Úspech pesničky Paľa Haberu (autora hudby) a textára Daniela Heviera Kým vieš snívať sa dostavil rýchlejšie než ktokoľvek očakával. Tisícky cédečiek s chytľavým slaďákom, ktorý pred pár týždňami spoločne naspievalo všetkých jedenásť finalistov speváckej súťaže, sa predávajú rýchlosťou blesku. Z niektorých predajní zmizol celkový náklad už pár hodín po tom čo CD vyložili na pulty. V iných sa zásoby minuli v priebehu niekoľkých dní.

„Po troch dňoch sa predalo viac ako 15-tisíc nosičov, k dnešnému dňu je to o ďalších 7-tisíc kusov viac. Na budúci týždeň dávame do výroby ďalších 12-tisíc,“ teší sa Lenka Slaná z vydavateľstva BMG. „Sme radi, že skladba má taký úspech,“ hovorí známa porotkyňa. Hymna finalistov SuperStar mala premiéru na prvom finálovom večere 28. januára. Už vtedy jej Slováci predpovedali obrovský úspech. A mali pravdu. Pre porovnanie - napríklad v susedných Čechách sa z podobnej skladby účastníkov českej SuperStar predalo za pol roka iba 18-tisíc kusov!

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články