Iveta Malachovská pochovala Milionára! | Topky.sk

Piatok, 26. apríl 2019. Meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.

Iveta Malachovská pochovala Milionára!

Do milionárskeho kresla sa Iveta posadí naposledy 19. marca.
Do milionárskeho kresla sa Iveta posadí naposledy 19. marca.
Zdroj: Nový Čas
22.01.2008 07:00

BRATISLAVA - Dlho sa neohriala. Moderátorka Iveta Malachovská (42) sa po šiestich mesiacoch rozlúči s lukratívnym flekom v Slovenskej televízii. Obľúbená vedomostná súťaž Milionár sa totiž končí! Malachovská, do ktorej vedenie STV vkladalo obrovské nádeje, tak neuspela...


Iveta Malachovská si do kresla Milionára v STV prvýkrát sadla 4. októbra minulého roku. Nahradila Martina Nikodýma, ktorý reláciu moderoval šesť rokov už na Markíze, hoci po prestúpení do STV vydržal v šou len pol roka. Vtedy ani Malachovská netušila, že už o šesť mesiacov príde o tento flek aj ona. „Licenciu na Milionára sme sa rozhodli nepredĺžiť,“ vyjadril sa PR manažér STV Jozef Gogola, no odmietol bližšie konkretizovať prečo. Podľa zistení Nového Času však za všetko môže mizerná sledovanosť. Milionára si priemerne zapínalo necelých 300-tisíc divákov (na Markíze reláciu sledovalo vyše milióna divákov). „Slovenská televízia si nemohla dovoliť luxus vyrábať pri takých vysokých nákladoch takú slabo sledovanú reláciu,“ prezradil zdroj z STV.

Posledný diel Milionára odvysiela STV 19. marca. O možnosť finančne si prilepšiť však prídu nielen súťaženia chtiví diváci, ale aj samotná moderátorka. Tá podľa informácií Nového Času za každý diel zinkasovala 20-tisíc korún. No zdá sa, že vo verejnoprávnej televízii na Ivetu nezanevreli. „Iveta Malachovská je naďalej moderátorkou talkshow Ľudia na Jednotku a nie je vylúčené, že sa môže objaviť aj v niektorom z nových projektov,“ prezradil Gogola. Kedy a či vôbec sa Malachovská dostane do hlavného vysielacieho času, je však otázne.

Čo všetko už stihla moderovať?
STV 1989 - 1996
Lastovička, Štúdio Kontakt, Hra o Niké, Globetrotter
Markíza 1996 - 2006
Zlatá baňa, Zázračný úľ, Hviezda, Rodiny v Aréne, Smiechoty, Doma s Markízou, Hodina pravdy
STV 2006 - súčasnosť
Super Telo, Ľudia na Jednotku, Milionár

Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Nový Čas
FOTO: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články