°C

Sobota, 4. apríl 2020. Meniny má Izidor, zajtra Miroslava.

Sexi celebrity na OTO-vi: Takto vystavovali prsia!

Odvážne výstrihy na OTOvi.
Odvážne výstrihy na OTOvi.
16.03.2011 00:01

BRATISLAVA - Zaujímavá náhoda! Každá známa tvár chcela byť na odovzdávaní cien OTO 2010 čo najkrajšia. Dámy preto zvolili nádherné róby, ku ktorým často patril aj odvážny výstrih. Perličkou je, že najodhalenejšie boli tie, ktoré žiadnu cenu nezískali. Ktorá ukázala najviac?!


Sexi celebrity na OTO-vi:

Marianna Ďurianová, moderátorka

Tvár spravodajstva si odhaľovanie hrudníka dovolí málokedy. Na slávnostné vyhlásenie tých najobľúbenejších osobností obrazoviek však zvolila róbu so zaujímavým výstrihom. Ozdobný lem však mohol byť o čosi dlhší, takto sa blondínke doslova zarýva do pŕs.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Karin Haydu, herečka a moderátorka

Tmavovláska rada vystavuje svoje tvary na obdiv. V poslednej dobe častokrát očarila v šatách inšpirovaných antikou, tentokrát však siahla po róbe s leoparďou potlačou a s hlbším dekoltom.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Kristína Svarinská, herečka

Po prešľape na párty televízie Joj si tentoraz dala mladá herečka záležať na svojej vizáži. A naozaj jej to pristalo! Len pri niektorých pohyboch jej padal vršok šiat prekliato nízko.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Zlatica Puškárová, moderátorka

Zmenšili sa! Minulý rok prišla na OTA takmer z pôrodnice. V snehobielych šatách vtedy ukázala poriadne veľké materské prsia, teraz však pôsobil jej dekolt oveľa decentnejším dojmom.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Jana Mutňanská, modelka

Snehobiela róba tmavovláske naozaj pristala. Najväčšou ozdobou týchto šiat bol zdobený výstrih, ktorý poodhalil aj Janine prednosti.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Andrea Heringhová, modelka

Partnerka podnikateľa Borisa Kollára vždy pútala pozornosť na svoje prednosti. Na OTA síce nezvolila veľkú, honosnú róbu, ale výstrih nesmel chýbať.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Kveta Horváthová, moderátorka

Sexi výstrihom je verná už dlhšiu dobu. Pred pôrodom dcérky Paulínky si jej vnady takmer nikto nevšimol, no už tri roky naozaj stoja za pohľad.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Lenka Šoóšová, moderátorka

Lenka má za sebou už rôzne uletené outfity, teraz však stavila na jemnosť a romantiku. No aj nežná biela róba disponovala hlbokým výstrihom.

 

Sexi celebrity na OTO-vi:

Wanda Hrycová, poducentka

Blondínka sa odela do róby zahaľujúcej bruško a ramená. A v takomto prípade treba potom pútať pohľady na iné miesto - napríklad do výstrihu.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Nora Hamar - Ducká, moderátorka

Jojkárka má záľubu v sexi outfitoch. Dokázala to aj na OTO-vi, kde jej dokonca z modrých šiat vykúkala čierna podprsenka. Ani dramaturg Stano Guštafík nevedel odtrhnúť oči od Norinho dekoltu.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Dagmar Kolesárová, Miss Universe SR 2011

Uviedla sa! Pre Dagmar bol OTO prvou spoločenskou akciou po jej víťazstve v súťaži krásy. Na slávnostný večer si vybrala róbu s dráždivým výstrihom, v ktorej sa predviedla aj na finále Miss.

Sexi celebrity na OTO-vi:

Zora Czoborová, podnikateľka

Jednoznačne vedie! Už pri príchode na odovzdávanie cien to vyzeralo, že krásna róba len tak-tak drží na Zoriných prednostiach. Nakoniec však vydržala aj vyvádzanie exfitnesky na tanečnom parkete.

Aké účesy predviedli známe ženy na OTOvi?
Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články