Streda, 1. december 2021. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Mladíka vydesil záznam z domovej kamery: To čo je, preboha, na VIDEU?!

Zdroj: Youtube/Dogtooth Media
26.11.2021 05:00

HERTFORDSHIRE - Obyvateľa anglického grósftva Hertfordshire vyrušilo v noci pri sledovaní televízie niečo nezvyčajné. Pohľad na úkaz odohrávajúci sa na oblohe mu takmer vyrazil dych. Po zverejnení videa niektorí užívatelia priznali, že ich zábery poriadne zaskočili.


VIDEO Matku vyrušovalo v noci záhadné zvonenie zvončeka: Keď zistila, kto je vinníkom... to je gól!

Matt Doughty koncom októbra pozeral televíziu so svojím kamarátom Kevinom Barrittom, keď mu zrazu v telefóne zazvonilo upozornenie z jeho inteligentného zvončeka na vchodových dverách, ktoré signalizovalo, že sa vonku deje niečo nezvyčajné. Zostal poriadne ohromený, keď uvidel, ako sa na oblohe odohráva scéna s neidentifikovaným lietajúcim objektom s troma jasnými svetlami žiariacimi do tmy.

Okamžite zavolal otcovi, ktorý je veľkým fanúšikom lietania. Ten skontroloval online letecký sledovač a povedal mu, že na ňom nie je nič, čo by mohlo súvisieť s leteckou dopravou. "Nepočul som zvonček, len som dostal upozornenie. Pozrel som sa na záznam a prehral som si ho. Bolo ticho. Na nebi boli tri svetlá a mne to prišlo naozaj divné," uviedol Matt. Jeho video si pozreli tisícky ľudí, ktorí priznali, že tiež nechápu, čo sa v osudný deň dialo na oblohe. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Dogtooth Media

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články