°C

Piatok, 26. február 2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

FOTO Kulturista sa oženil so sex bábikou: Teraz je zdrvený, nečakaná rana počas Vianoc

Zdroj: Instagram/yurii_tolochko
30.12.2020 19:21

KAZACHSTAN - Kazašský kulturista Jurij Tolochko sa nedávno zosobášil so svojou milovanou. Pri pohľade na ňu si ale mnohí ľudia klepú na čelo, ide totiž o neživú sexuálnu bábiku. Najnovšie mladík prezradil, že mu je veľmi ľúto, že so svojou novomanželkou nemohol tráviť Vianoce.


Jurija Tolochka očarila jeho sexuálna bábika natoľko, že sa s ňou rozhodol oženiť. Po svadobnom obrade, ktorý bol podľa miestnych zákonov úplne legálny, nasledoval veľký večierok v kruhu rodiny a známych. Životná partnerka, pre ktorú sa kulturista rozhodol, predstavuje podľa jeho slov stelesnenie dokonalosti. Podľa vlastných slov sa s ňou zoznámil v klube. O tom, že majú spolu vzťah, po prvý raz na Instagrame informoval pred rokom a pol.

"Stalo sa. Pokračovanie nabudúce," napísal Tolochko pod svadobnou fotografiou, na ktorej pózuje po boku svojej vyvolenej. Jurij sám seba označuje za pansexuála, ktorý sa dokáže zamilovať do obrazu, duše a človeka. 

FOTO Kulturista sa oženil
Zdroj: Instagram/yurii_tolochko

Príspevok okamžite zaplavilo množstvo komentárov. Mnohí užívatelia uviedli, že svet sa musel zblázniť. Iní kulturistovi zas kolegovi odkázali, že ho ľutujú. Novomanžel však trvá na svojom a tvrdí, že si vzal jemnú dušu. Najdôležitejšie je pre vzájomné stretávanie sa. "Páry musia menej hovoriť a viac sa spájať," odkázal všetkým neprajníkom.  

FOTO Kulturista sa oženil
Zdroj: Instagram/yurii_tolochko

FOTO Kulturista sa oženil
Zdroj: Instagram/yurii_tolochko

Vianoce však boli pre dvojicu veľmi smutné, pretože ich trávili oddelene. Margo mala totiž problémy a Jurij ju musel poslať k výrobcovi na opravu. Vrátiť domov by sa mala 7. januára. Svojrázny mladík v tejto súvislosti uviedol, že jej návrat bude "darčekom pre oboch"


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články