°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

FOTO Učiteľka (23) prišla kvôli korone o prácu: Teraz zarába 10-tisíc týždenne, ale ako!

Zdroj: Instagram/riley.tv
24.12.2020 14:01

LOS ANGELES - Stratu zamestnania nemusia sprevádzať iba obavy o budúcnosť. Môže to byť aj dobrý reštart a výzva, ktorá vám nakoniec nielen otvorí nové možnosti, ale aj zabezpečí lepší príjem. Takto nejak to vníma bývalá učiteľka z Los Angeles, ktorá si výrazne polepšila iba vďaka tomu, že ju pred pár mesiacmi vyhodili z práce.


Dvadsaťtriročná Riley Summersová prišla kvôli pandémii o svoje pracovné miesto. Teraz už ale vôbec nebanuje, pretože si našla iné, ktoré v konečnom dôsledku považuje za lepšie. Ako zamestnankyňa v školstve zarábala 48 000 dolárov (takmer 30-tisíc eur) ročne, teraz zarobí za jediný týždeň 10 000 dolárov (6 200 eur). Všetko sa jej to podarilo zdieľaním svojich fotografií a videí na Instagrame, kde si v priebehu niekoľkých mesiacov získala takmer milión fanúšikov. Mladá žena si údajne užíva slobodu zdieľať čokoľvek, čo by si ako učiteľka nemohla dovoliť a cíti sa slobodne a šťastne.

FOTO Učiteľka (23) prišla
Zdroj: Instagram/riley.tv

FOTO Učiteľka (23) prišla
Zdroj: Instagram/riley.tv

"Stratila som prácu, ale zároveň sa mi otvorili nové možnosti, ktoré som vôbec nečakala. Na sociálnych sieťach som nováčik, ale naozaj sa mi to páči. Obzvlášť sa teším z príležitostí, ktoré mi umožňujú byť sexi a zábavnou. Cítim sa veľmi sebavedome," hovorí Riley.

FOTO Učiteľka (23) prišla
Zdroj: Instagram/riley.tv

Od fanúšikov si ale podľa vlastných slov udržiava určitý odstup. Zároveň si uvedomuje, že skutočný život užívateľov sociálnych sietí zas až taký výnimočný nie je. "Ľudia si myslia, že je to všetko ako na fotografiách, ale aj ja zápasím so svojimi problémami," dodáva. Summersová je síce zadaná, ale denne ju muži bombardujú ponukami na sobáš. Tie vraj vždy slušne odignoruje. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články