°C

Štvrtok, 26. november 2020. Meniny má Kornel, zajtra Milan.

FOTO Muž pri rekonštrukcii domu objavil pod podlahou starú vizitku: Pikantný cenník sexuálnych služieb

Zdroj: Imgur/Stuey1221
31.10.2020 08:55

LONDÝN - Užívateľ Redditu zabáva užívateľov fotkou vizitky, ktorú objavil jeho kamarát pri reštaurovaní starej nehnuteľnosti. Kúsok papiera obsahuje pikantné informácie týkajúce sa špecifických služieb, ktoré boli určené pre všetky vekové kategórie žien. Zároveň na ňom nechýba aktuálna cenová ponuka a informácia o možnosti využitia zákazníckych benefitov.


Nemenovaného reštaurátora rozosmiala stará vizitka, na ktorú narazil pod dlážkou domu, ktorý práve rekonštruuje. Zažltnutý papierik je totiž plný pikantných informácií o službách, ktoré istý Percy Long Prong (Percy Dlhý Hrot) ponúka svojim zákazníčkam a garantuje im skvelý zážitok. Sľubuje aj dvojnásobnú garanciu a záruku spokojnosti a uvádza, že jeho špecialitou sú vdovy. S klientkami vraj "zaobchádza jemne a poteší aj staré dievky". Osobitnú pozornosť zas venuje zanedbávaným vydatým ženám. 

Percy long prong.

Z ďalších informácií sa dá vydedukovať, že išlo o šikovného obchodníka, ktorý požadoval hotovosť pred prepojením. Nechýba ani aktuálny a zrozumiteľný cenník. Záujemkyne o erotické služby zaplatili za hodinu 10 šilingov, za celú noc 15 šilingov. Časť kartičky uvádzajúca špecifické služby nie je, bohužiaľ, miestami čitateľná, vynímajú sa však na nej slová, ako "pohladenie" a "polohy". 

Mladík si najal eskort: Keď zbadal, aká žena vystúpila z auta, až ho striaslo

Extra dodatok obsahuje informácie o "bublinovom chvení" a "výmene slín". Za tri údery bičom a bičíkom si autor vizitky účtoval 15 šilingov, za použitie vazelíny si klientka musela priplatiť päť pencí. Percyho obchodný duch sa prejavil aj v tom, že ponúkal ženám známky Green Shield Stamps, čiže ich odmenil kupónmi, ktoré mohli využívať pri nákupe darčekov z katalógov alebo od združených predajcov.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články