°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

FOTO Študentka randí s dôchodcom (72): Pikantné detaily o tom, aký majú sex

Zdroj: profimedia.sk
18.10.2020 13:27

FRANKFURT - Nemecká študentka Julia Straussová, ktorá chodí s mužom starším o vyše štyridsať rokov, tvrdí, že s ním zažíva najlepší sex vo svojom živote. Vraj spolu majú šťastný vzťah, pretože obaja veria tomu, že vek je iba číslo.


Tridsaťjedenročná Julia a 72-ročný Bernd Hasenbank sú nerozlučnou dvojicou od apríla 2019. Napriek tomu, že Bernd je starší ako rodičia jeho priateľky, sú spolu šťastní a vek je pre nich iba obyčajným číslom. Mladá Nemka, ktorá študuje interiérový dizajn, chváli svojho staršieho milenca za to, že má viac empatie a skúseností ako muži v jej veku. "Môj sexuálny život s Berndom je najlepší, aký som kedy zažila. Každý deň s ním je lepší a lepší," vyhlásila Straussová. Od samého začiatku vraj videla, že Bernd je silný a zdravý muž so živým duchom. Ale aj napriek tomu bola prekvapená, aké má skúsenosti v spálni.

FOTO Študentka randí s
Zdroj: profimedia.sk

Julia podľa svojich slov chodila s mužmi, ktorí boli až o 26 rokov starší, ale žiadny z nich nebol taký dobrý ako jej súčasný partner. "Spočiatku sme sa cítili neistí, keď sme boli na verejnosti, pretože ľudia na nás zazerali, keď sme sa držali za ruky," prezradila. Hasenbak zas svoju priateľku vychválil za jej vyspelosť. "Julia mi nevracia mladosť, pretože v duši som stále mladý. Niekedy sa však správa vyspelejšie ako ja," uviedol.

FOTO Študentka randí s
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Študentka randí s
Zdroj: profimedia.sk

V šťastí dvojici nestojí ani fakt, že Julia je mladšia než dve z Berndových deti, ktoré majú 39 a 37 rokov. Mladú priateľku svojho otca prijali pozitívne a majú radosť z toho, že otec je šťastný. Straussovej rodičia to už ale tak nevidia. Spočiatku boli veľmi nahnevaní, že si ich dcéra našla takého starého priateľa. No keď vraj videli, akí sú spolu šťastní, zmenili názor a s ich vzťahom sa zmierili. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články