Streda, 29. jún 2022. Meniny má Peter, Pavol, Petra, zajtra Melánia.

Žena (29) minula 50-tisíc na to, aby vyzerala ako filter na Snapchate: FOTO, ktoré desí mužov

Galéria fotiek (4)
Zdroj: profimedia.sk

ŠTOKHOLM - Tessa Texasová zo Švédska od detstva nenávidela svoj vzhľad a snívala o väčších prsiach. Rozhodla sa preto podstúpiť sériu plastických operácií, ktoré ju stáli takmer 60-tisíc eur. Tvrdí, že po operácii jej sebavedomie neporovnateľne vzrástlo. Mnohí ľudia, vrátane mužov, ju však kritizujú.


Tessa sa necítila príjemne vo svojom vlastnom tele. V októbri 2013 absolvovala prvú plastickú operáciu za vyše 13-tisíc eur. Nechala si zväčšiť prsia z veľkosti A až na FF. Dala si tiež zväčšiť zadok, vyplniť tvár botoxom a podstúpila aj liposukciu. Teraz sa vďaka tomu cíti sebavedomejšie a so zákrokmi neprestane ani napriek tomu, že ju od toho ostatní odhovárajú. "Ako malá som sa necítila dobre, bola som plachá a škaredá. Plastická operácia mi pomohla. Život je príliš krátky na to, aby sme sa trápili svojím vzhľadom," vyhlásila s tým, že ak niekedy bude mať dcéru s rovnakou záľubou, operácie jej veľmi rada zaplatí z vlastného vrecka. 

Žena (29) minula 50-tisíc
Galéria fotiek (4)
Zdroj: profimedia.sk

Vlani v júli dostala Texasová správu od svojho 49-ročného manžela Patricka Abbotta, ktorý videl jej profil na Tinderi a pozval ju von. O dva mesiace neskôr sa dvojica zosobášila. Patrick jej závislosť na úprave zovňajšku podporuje a vôbec mu nevadí, že na manželke už nezostalo takmer nič prirodzené. 

Žena (29) minula 50-tisíc
Galéria fotiek (4)
Zdroj: profimedia.sk

Tessa, ktorá sa živí ako modelka a koncertná umelkyňa, využíva filtre na Snapchate, aby videla, ako by na nej vyzerali jednotlivé chirurgické zákroky. Filter na tvári sa jej páči natoľko, až sa jej úplne znechutila jej prirodzená tvár a chce vyzerať ako jeden z filtrov. Napokon, sama priznala, že jej konečným cieľom je zmeniť absolútne všetko na svojom tele, s výnimkou očí. Hoci nevylučuje, že v budúcnosti by aj tie mohli ísť pod nôž, fascinuje ju totiž zmena farby očí. Okrem toho si chce Tessa nechať odstrániť rebrá a pupok. 

Žena (29) minula 50-tisíc
Galéria fotiek (4)
Zdroj: profimedia.sk

Môže to znieť prekvapivo, ale jej vzhľad kritizujú predovšetkým muži. Švédku ale názor ostatných nezaujíma a tvrdí, že sa považuje za krásnu. "Môj manžel verí v slobodnú vôľu každého človeka. Hoci má trochu obavy z mojich plánov do budúcnosti, je pre mňa emocionálnou podporou," dodala. 

Žena (29) minula 50-tisíc na to, aby vyzerala ako filter na Snapchate: FOTO, ktoré desí mužov

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články