°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

FOTO Kráska si robila selfie v prírodnej rezervácii: Ale čo tá pikantná aktivita za jej chrbtom?!

Zdroj: Instagram/stephelswood
30.01.2020 12:31

KAPSKÉ MESTO - Blogerka v oblasti zdravia a životného štýlu Stephanie Elswoodová zverejnila na svojom profile selfie z prírodnej rezervácie v Kapskom meste. Po jej zverejnení však fanúšikovia tentokrát nechrlili lichotivé komentáre na adresu jej bezchybného zovňajšku, ale si skôr všímali aktivitu tučniakov v pozadí.


Keď si Stephanie robila "selfíčko" v rezervácii Boulders Penguin Colony, určite sa tešila na komplimenty svojich fanúšikov, ktorých má na Instagrame takmer 240-tisíc. Tentoraz však jej atraktívny zovňajšok zatienila aktivita samca a samičky tučniakov, ktorí sa za chrbtom dievčiny oddávali reprodukčnej aktivite.

Tučniaci si užívajú za jej chrbtom
FOTO Kráska si robila
Zdroj: Instagram/stephelswood

Autorka fotky tvrdí, že "porno tučniakov" si všimla až tesne pred zverejnením záberu na internete. "Bola som tam asi desať minút a čakala som na dobrý záber mojich nových kamarátov Penny a Guina. Vôbec som si nevšimla tých dvoch za mnou," uviedla Steph. Zároveň svojich fanúšikov upozornila na to, že v prírodnej rezervácii bude čoskoro zakázané zdržiavať sa v blízkosti týchto vtákov. 


Galéria

Tučniaci si užívajú za

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články