FOTO Kráska (38) si užívala luxus a drahé dovolenky: Bezohľadná beštia, odtiaľto mala peniaze! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

FOTO Kráska (38) si užívala luxus a drahé dovolenky: Bezohľadná beštia, odtiaľto mala peniaze!

Zdroj: Facebook/Emily Evans-Schreiber
16.01.2020 13:25

NORTHAMPTON - Za peknou tvárou bývalej modelky Emily Evans-Schreiberovej sa ukrýva bezohľadná beštia. Neštítila sa totiž deväť mesiacov okrádať svoju babičku, ktorá trpí demenciou. Nevydarená vnučka, ktorá sa v minulosti liečila z alkoholizmu a depresií, si už vypočula rozsudok na súde v Northamptone.


Tridsaťosemročná Evans-Schreiberová sa nedávno ocitla na súde, aby sa uzatvoril prípad z roku 2018. Vtedy sa táto bývalá modelka stala správkyňou účtu svojej 90-ročnej starej mamy. Pri pohľade na jej tučné konto srdce nezamestnanej vnučky určite zaplesalo, pretože na tom svojom mala iba 40 libier. A tak za deväť mesiacov postupne previedla z babkinho účtu celkovo 230 251 libier. Ukradnuté peniaze míňala na cestovanie po celom svete, špičkové hotely, značkové oblečenie a estetické zákroky.

FOTO Kráska (38) si
Zdroj: Facebook/Emily Evans-Schreiber

Podozrivé míňanie si všimla Emilyina matka, ktorej nešlo do hlavy, ako si môže žiť na tak vysokej nohe, keď nemá žiadny príjem. Začala teda pátrať po tom, odkiaľ má jej dcéra peniaze, spojila sa s bankou a neskôr kontaktovala políciu.

FOTO Kráska (38) si
Zdroj: Facebook/Emily Evans-Schreiber

Vyšetrovatelia získali prístup k účtu starenky a veľmi rýchlo zistili, kde skončili jej celoživotné úspory. V Schreiberovej dome našli množstvo drahého oblečenia, kabeliek či slnečných okuliarov. Obvinená vnučka na svoju obhajobu uviedla, že babke neukradla všetko a nechala jej na účte 5500 libier.

Sudkyňa Rebecca Craneová uviedla, že sa rozhodovala pomerne dlho, pretože musela brať do úvahy fakt, že mladá žena sa v súčasnosti sama stará o maloleté dieťa. Zohľadnila aj to, že v roku 2018 Schreiberová trpela depresiami a absolvovala protialkoholické liečenie. Nakoniec jej vymerala dvojročný trest s dvojmesačným podmienečným odkladom, ktorý označila ako druhú šancu. "V budúcnosti nežiadajte tento súd, aby vám udelil nejakú druhú šancu. Práve ste ju dostali," vyjadrila sa sudkyňa. 

FOTO Kráska (38) si
Zdroj: Facebook/Emily Evans-Schreiber

Emily si teraz musí odpracovať 150 hodín neplatenej práce a zúčastniť sa šesťmesačného programu na liečbu alkoholizmu. Mimochodom, jej babička nedávno zomrela vo veku 95 rokov a nikdy sa nedozvedela, ako sa k nej zachovala vlastná vnučka.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články