°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Manželia darovali kamarátom na večierku škatuľu, nevedeli, čo je vo vnútri: Obrovský šok na FOTO

Zdroj: Facebook/Veronica Alvarez-Rodriguez
12.12.2019 08:47

CRESTVIEW - Veronica Alvarez-Rodriguezová a jej manžel poriadne šokovali svojich priateľov, keď im ako darček pre ich ešte nenarodené dieťa darovali pušku. Obsah škatule, v ktorej mala byť pôvodne sedačka pre bábätko, je už predmetom vyšetrovania Úradu pre alkohol, strelné zbrane a výbušniny.


Manželia z Floridy sa na oslave, ktorú organizovala ich tehotná kamarátka, postarali o nemilé prekvapenie. Priniesli síce darček, ako sa od pozvaných bežne očakáva, ale po jeho otvorení spôsobili obrovský rozruch.

V škatuli bola totiž zbraň. "Keď budete nakupovať v Goodwille vo Valparaiso, radšej vždy skontrolujte obsah škatule. Ak ju otvoríte, možno v nej nájdete poloautomatickú pušku Mossberg 715T tak, ako my," napísala Veronica na Facebooku. 

Manželia darovali kamarátom na
Zdroj: Facebook/Veronica Alvarez-Rodriguez

Darček zaobstarali za 10 dolárov v obchode s darovanými vecami, do ktorého ľudia nosia zachovalé veci. Náhoda to zariadila tak, že o netradičný doplnok detskej výbavy sa postaral vojak z povolania, ktorý manželke Veronice pomáhal pri výbere. Z obsahu škatule mal vraj radosť najmä nastávajúci otecko, ale iba na chvíľu. Manželia totiž všetko okamžite nahlásili policajtom, ktorí dorazili na večierok a zbraň odniesli. Momentálne je v rukách vyšetrovateľov z Úradu pre alkohol, strelné zbrane a výbušniny. 

Manželia darovali kamarátom na
Zdroj: Facebook/Veronica Alvarez-Rodriguez

Policajné oddelenie v Crestview už potvrdilo, že zbraň nebola ukradnutá. Vyšetrovatelia pracujú s verziou, že mohlo ísť o omyl a ten, kto odovzdal škatuľu do zberného boxu firmy Goodwill, nemusel ani vedieť, čo je v nej. Zbraň bude zadržiavaná deväťdesiat dní a pokiaľ sa počas vyšetrovania nepreukáže súvislosť s nejakou nelegálnou činnosťou, jej majitelia si ju budú môcť nechať. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články