Slovák pátra po dievčine, ktorú stretol vo vlaku: Išla si z Bratislavy a mala si čierne rifle! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Slovák pátra po dievčine, ktorú stretol vo vlaku: Išla si z Bratislavy a mala si čierne rifle!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
09.12.2019 16:12

BRATISLAVA - Amorov šíp si nevyberá a dokáže človeka trafiť v rôznych chvíľach a na rôznych miestach. Istého mladíka napríklad zasiahol vo vlaku cestou do Novák. Zúfalo sa teraz snaží nájsť dievčinu, ktorá sa mu veľmi páčila, no neodvážil sa ju osloviť. Preto sa s prosbou o pomoc obrátil na facebookovú stránku Priznania cestujúcich.


"V piatok 22. 11. som cestoval s veľmi sympatickým dievčaťom, sedeli sme oproti sebe," začína svoju prosbu anonymný chlapec, ktorý sa viezol vo vlaku smerujúcom z Bratislavy. Ďalej spresnil, že neznáma slečna mala oblečené čierne rifle s dierami na kolenách, pričom ešte jeden prísediaci pán si z nich preto robil srandu. Čítať mala knihu Magnáti a vystúpila v Novákoch. Ak sa dotyčná v tomto opise spozná, má dať statusu lajk. 

Slovák pátra po dievčine,
Zdroj: Getty Images

Faktom je, že toto je doba sociálnych sietí, preto ich aj tento chlapec chce využiť na to, aby našiel možno svoju budúcu spriaznenú dušu. Romantické pátranie sa však nestretlo s prílišným pochopením; jedna z užívateliek totiž mladíka nelichotivo nazvala tragédom. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články