VIDEO Turistka sa opaľovala na pláži: Našla prázdnu fľašu, no keď sa prizrela bližšie... preboha! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

VIDEO Turistka sa opaľovala na pláži: Našla prázdnu fľašu, no keď sa prizrela bližšie... preboha!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
21.10.2019 16:07

SYDNEY - Mladá turistka z Mexika tvrdí, že na pláži na juhu austrálskeho Sydney našla plastovú fľašu, v ktorej bola umiestnená kamera. Obsahovala množstvo záberov mamičiek s deťmi na pláži, čo svedčí o tom, že ten, kto ju tam umiestnil, ich zámerne špehoval.


Michelle Mountcourtová si pri opaľovaní na pláži Brighton-Le-Sands všimla, že neznámy muž za ňu položil plastovú fľašu vody značky San Benedetto. Tridsiatnik následne odišiel, čo dievčinu pohoršilo, pretože si myslela, že tam jednoducho nechal odpad. Keď ale spolu s fľašou zamierila k odpadkovému košu, všimla si, že je v nej malá kamera. "Len čo ten mladík zbadal, že som si to všimla, rozbehol sa preč," hovorí Michelle. 

VIDEO Turistka sa opaľovala
Zdroj: Youtube/Jim Gainsford

VIDEO Turistka sa opaľovala
Zdroj: Youtube/Jim Gainsford

Pri pohľade na zariadenie je jasné, že ide o profesionálne odvedenú prácu. Kamera bola zakrytá etiketou, ktorú Mountcourtová odlepila. Obsahovala 32-gigabitovú pamäťovú SD kartu. Našli sa na nej zábery mnohých mamičiek s deťmi, ktoré si užívali pekný deň na pláži. Michelle svoj príbeh uverejnila na Facebooku, aby boli ľudia obozretnejší a niečo podobné sa už nikomu nestalo.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články