VIDEO Na pohrebe zažili trúchliaci hostia šok: Z rakvy sa ozvalo, je tu tma, pustite ma von! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

VIDEO Na pohrebe zažili trúchliaci hostia šok: Z rakvy sa ozvalo, je tu tma, pustite ma von!

Zdroj: Youtube/About Everything
18.10.2019 17:01

DUBLIN - Z pohrebu Shaya Bradleyho z Dublinu sa stala po jeho ukončení zábavná šou, ktorej aktérom bol samotný zosnulý. Bývalý príslušník írskej armády, známy svojím zmyslom pre čierny humor, nezostal svojej povesti nič dlžný ani po smrti. Dokonale si všetko naplánoval a na vlastnom pohrebe rozosmial všetkých prítomných vrátane kňaza.


Na predmestí Dublinu sa minulú sobotu konal pohreb vojenského veterána Shaya Bradleyho. Na jeho konci ste však nevideli smútiacich hostí, práve naopak. Všetci sa hlasno rehotali. Dôvodom bol samotný nebožtík a jeho čierny zmysel pre humor. Hneď po tom, ako klesla truhla na dno jamy, sa totiž začal z reproduktoru ukrytého v rakve šíriť hlas zosnulého, ktorý zdraví všetkých prítomných a prosí ich, aby ho pustili von. Na šokovaných užialených tvárach sa zrazu objavil úsmev, ktorý prerástol do hlasného smiechu. 

VIDEO Na pohrebe zažili
Zdroj: Youtube/About Everything

"Ahoj, ahoj, pustite ma von, je tu tma. To som ja, Shay, zatvorený v škatuli a počujem kňaza. Som tu, aby som sa s vami rozlúčil," znie v nahrávke. Počuť v nej aj klopkanie na drevo a prosbu, aby ho vyslobodili. Bradley svoje rečnenie sem-tam okorenil aj nadávkou, keďže ho nikto neposlúchol. 

VIDEO Na pohrebe zažili
Zdroj: Youtube/About Everything

Záznam z pohrebu sa okamžite začal šíriť na internete, vďaka čomu teraz Shay s morbídnym zmyslom pre humor rozosmieva ľudí po celom svete. "Otec to nahral dopredu a určite by ho prekvapilo, koľkým ľuďom tým zlepšil náladu," uviedla jeho dcéra Andrea. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/About Everything

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články