Učiteľka tanca (41) zviedla svoju žiačku (15): Jej otec ich načapal v pikantnom momente | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Učiteľka tanca (41) zviedla svoju žiačku (15): Jej otec ich načapal v pikantnom momente

Zdroj: Youtube/NBC2 News
29.09.2019 19:02

NORTH PORT - Učiteľka tanca z Floridy strávi vo väzení až 26 rokov za sexuálne obťažovanie maloletých. Lauren Debenedettaová bola prichytená nahá v posteli s pätnásťročnou študentkou. Ich zvrátený vzťah trval dva roky. Na krku má niekoľko ďalších obvinení podobného charakteru.


Debenedettaovej pomer s maloletou študentkou podľa polície začal ešte v roku 2016. Po čase svoju mladú milenku začala volávať do svojej kancelárie. Tam ju bozkávala a chytala na chúlostivých miestach. Neskôr 41-ročná pedagogička kúpila dievčine mobilný telefón, aby si mohli písať správy. Dvojica sa za účelom sexu stretávala na rôznych miestach vrátane tanečného štúdia, kde Lauren vyučovala. 

Učiteľka tanca (41) zviedla
Zdroj: Youtube/NBC2 News

Ich vzťah odhalil nevlastný otec dievčaťa. To sa údajne necítilo dobre, tak zostalo doma. Otec ju preto cez deň prišiel skontrolovať domov. Tam našiel nevlastnú dcéru s jej učiteľkou nahú v posteli. Na súde zaznelo, že Lauren kontaktovala študentku v momente, kedy sa dozvedela, že kvôli chorobe zostane doma. Spýtala sa jej, či by sa mohla zastaviť. 

Učiteľka hudby sexovala s dvoma študentmi zo spevokolu: Pikantné detaily zakázaného pomeru

Súd učiteľku tanca uznal vinnou zo štyroch prípadov sexuálneho obťažovania. Po odpykaní 26-ročného trestu bude po dobu piatich rokov na zozname sexuálnych delikventov.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články