FOTO Žena si myslela, že má obličkové kamene: Keď jej lekári povedali, prečo má bolesti, onemela | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

FOTO Žena si myslela, že má obličkové kamene: Keď jej lekári povedali, prečo má bolesti, onemela

Zdroj: Facebook/Dannette Giltz
31.08.2019 09:34

STURGIS - Mladá Američanka z Južnej Dakoty prišla na pohotovostné oddelenie do nemocnice s podozrením na obličkový záchvat. Jej "diagnóza" sa však vyvíjala úplne inak a po niekoľkých hodinách sa z nej stala matka zdravých trojičiek.


Dannette Glitzová vyhľadala lekára krátko po tom, ako začala pociťovať prvé bolesti, ktoré jej pripomínali obličkový záchvat. "Obličkové kamene ma už v minulosti trápili, a tak som si myslela, že ich mám opäť," hovorí. V ambulancii však žene oznámili, že začína rodiť. "Bol to pre mňa šok. Ešte som sa ani nespamätala a už mi oznámili, že budem mať dvojičky." 

FOTO Žena si myslela,
Zdroj: Facebook/Dannette Giltz

Nešlo však o posledné prekvapenie, pretože Glitzová nakoniec priviedla na svet až tri deti - dve dievčatká a jedného chlapčeka, a to v rozpätí štyroch minút. Prirodzené počatie trojičiek je pritom veľmi zriedkavé. Bábätká sú v poriadku, na svet sa vypýtali v 34. týždni tehotenstva.

FOTO Žena si myslela,
Zdroj: Facebook/Dannette Giltz

Dannette má spolu s manželom Austinom okrem trojičiek ešte desaťročného syna a mladšiu dcéru. Na margo toho, že nevedela o svojom tehotenstve, uviedla, že vôbec nepociťovala rannú nevoľnosť a dokonca necítila ani pohyby plodov v bruchu. Priatelia rodiny zorganizovali pre nich finančnú zbierku, ktorá pomôže manželom s výdavkami na starostlivosť o päť detí. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články