FOTO Majster urobil pizzu za 27 sekúnd! Ten rekord musíte vidieť | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

FOTO Majster urobil pizzu za 27 sekúnd! Ten rekord musíte vidieť

Zdroj: profimedia.sk
20.08.2019 12:05

PORTSMOUTH - Jaff Zagros z Veľkej Británie bol korunovaný za najrýchlejšieho pizza majstra v Európe už tretí rok po sebe. Jednu pizzu dokáže urobiť za 27 sekúnd, za hodinu ich upečie až 133. Súťaž každoročne organizuje Domino’s Pizza a nároky na súťažiacich sú skutočne vysoké.


Pracovník spomínanej siete pizzerií je, zdá sa, neprekonateľný. Už tretíkrát za sebou totiž nenašiel v súťaži premožiteľa. Jednou zo súťažných disciplín je upiecť tri 33-centimetrové pizze, každá z nich musí byť obložená štyridsiatimi plátkami salámy, 142 gramami húb a 198 gramami strúhaného syra.

FOTO Majster urobil pizzu
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Majster urobil pizzu
Zdroj: profimedia.sk

Ak sa plátok salámy ocitne na zlom mieste alebo ak cesto nie je dostatočne rozvaľkané, súťažiaci sú penalizovaní. Zagrosovi sa ale podarilo úspešne splniť všetky úlohy a prvá cena v podobe zlatého odliatku svojich rúk na pizzovom ceste bola jeho. 

FOTO Majster urobil pizzu
Zdroj: profimedia.sk

"Pre Domino’s Pizza pracujem už desať rokov a som hrdý na to, že som opäť vyhral titul," prezradil Jaff. "Zákazníci netušia, čo všetko sa ukrýva za schopnosťami pizza majstrov, od rozťahovania cesta rukou až po dokonalé rozmiestnenie čerstvých príloh na pizzu. Je skvelé byť známy tým, čo milujem," dodal hrdý víťaz. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články