Súrodenci zažili v najhorúcejší deň v roku obrovský šok: Keď sa rodičia vrátili z dovolenky, zúrili | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Súrodenci zažili v najhorúcejší deň v roku obrovský šok: Keď sa rodičia vrátili z dovolenky, zúrili

Zdroj: Facebook/Karen van Crugten
01.08.2019 16:43

WORTHING - Najhorúcejší deň minulého týždňa vo Veľkej Británii zrejme inšpiroval dvojicu mužov k tomu, aby ukradli vírivku a následne sa v nej schladili. A hoci ich počínanie zachytila bezpečnostná kamera, polícia nedáva okradnutým majiteľom veľké šance na jej vrátenie.


Video z bezpečnostnej kamery zverejnili súrodenci Sam Van Crugten (26) a jeho sestra Sarah (23), ktorí nocovali minulý týždeň v dome svojich rodičov. Tí v tom čase trávili dovolenku na Malorke. Práve oni mali strážiť dom, ale veľmi neuspeli. Z dvora im totiž minulú stredu nadránom odcudzili dvaja muži vírivku v hodnote 300 libier (330 eur).

Súrodenci zažili v najhorúcejší
Zdroj: Facebook/Karen van Crugten

Napriek tomu, že celá krádež je zaznamenaná na kamere, polícia nesrší optimizmom a tvrdí, že majitelia už svoju vírivku zrejme nikdy neuvidia. Zlodeji sú totiž dokonale zamaskovaní a prakticky je nemožné odhaliť ich identitu. 

Súrodenci zažili v najhorúcejší
Zdroj: Facebook/Karen van Crugten

Súrodenci zažili v najhorúcejší
Zdroj: Facebook/Karen van Crugten

Zlodeji boli veľmi systematickí a postupovali pokojne a premyslene. Na vírivke, do ktorej sa pohodlne usadí šesť osôb, najskôr uvoľnili ventil, aby z nej vytiekla voda a asi na pol hodinu sa vzdialili. Na dvor sa vrátili, keď už bola prázdna. Potom ju odkotúľali preč a prehodili cez plot do susediaceho parku. "Veľmi sme tú vírivku využívali, milovali ju najmä naše vnúčatá," povedali smutne okradnutí majitelia.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články