FOTO Mladík nechal doma zapnutý robotický vysávač: Narazil na výkaly, smradľavá katastrofa | Topky.sk

Pondelok, 19. august 2019. Meniny má Lýdia, zajtra Anabela.

FOTO Mladík nechal doma zapnutý robotický vysávač: Narazil na výkaly, smradľavá katastrofa

Zdroj: Facebook/Ryan Landy
19.07.2019 15:43

CORAL SPRINGS - Moderné technológie síce dokážu uľahčiť život, niekedy však fatálne zlyhajú. Presvedčil sa o tom aj Ryan Landy z Floridy, ktorý doma nechal zapnutý vysávací robot. Keď sa vrátil, podlaha bola v katastrofálnom stave. Robot totiž narazil na psie výkaly, ktoré v snahe povysávať ich rozmazal po celom dome. Pohľad je to teda vskutku nechutný.


Filmový režisér Ryan Landy zdieľal svoj zážitok na Facebooku. "Môj nový robot Roomba prebehol cez psí výkal a pokračoval v "čistení" domu. Budem potrebovať nejakú terapiu," napísal na sociálnu sieť a zverejnil aj fotky, na ktorom vidno fekálnu katastrofu i zašpinený robot. 

FOTO Mladík nechal doma
Zdroj: Facebook/Ryan Landy

FOTO Mladík nechal doma
Zdroj: Facebook/Ryan Landy

Pôvodca incidentu sa volá Apollo, ktorého si Ryan adoptoval len nedávno. "Zachránili sme ho, ešte nie je úplne vycvičený," objasnil dôvod, prečo sa Apollo vyšpinil v interiéri domu. 

FOTO Mladík nechal doma
Zdroj: Facebook/Ryan Landy

Príspevok zdieľalo viac ako 30-tisíc ľudí a ďalšie tisíce sa na ňom dobre pobavili. Landy nie je očividne zďaleka jediný, ktorý má takúto smradľavú skúsenosť. "Presne taký istý scenár som zažil pred rokom. Nikdy nezabudnem na tú vôňu, ktorá ma ovanula pri vstupe do domu," uviedol jeden z čitateľov.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články