°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Šialená blondínka predviedla v hoteli na Ibize otrasné divadlo na FOTO: Škandalózna reakcia turistov

Zdroj: profimedia.sk
04.07.2019 08:54

SAN ANTONIO - Rozzúrená blondínka v bikinách začala do hotelového bazéna na Ibize hádzať plážové stoly a stoličky. Zaujala skupinu britských turistov, ktorí ju v nezmyselnom čine podporovali hlasným pískaním a povzbudzovaním. Majiteľ hotela neznámu vandalku vyhostil.


Neznáma žena sa postarala o poriadny rozruch v letovisku San Antonio na španielskej Ibize. Do bazéna hotela Piscis totiž z ničoho nič začala hádzať plážové stoličky a stoly. Jeden z očitých svedkov prezradil, že ženu si všimlo niekoľko Britov, ktorí ju vo vandalizme povzbudzovali. 

Šialená blondínka predviedla v
Zdroj: profimedia.sk

V jednom momente sa na kamerovom zázname objavil hotelový plavčík, ktorého zaujímal len jeho batoh. Zdvihol ho a presunul na iné miesto. Počas minútového záznamu sa ale neukáže nikto, kto by rozzúrenú ženu zastavil. Ostatní hostia len na ňu počudovane zízali z hotelových balkónov a vôbec sa nesnažili ju zastaviť.

Šialená blondínka predviedla v
Zdroj: profimedia.sk

Niekto by mohol predpokladať, že bola pod vplyvom alkoholu alebo drog. Údajne ale bola v čase incidentu "čistá". "Išlo o ojedinelý incident, ktorý viedol k jej vyhosteniu z hotela, pretože porušila základné hotelové pravidlá," uviedla neskôr hovorkyňa rezortu. Na miesto činu nebola privolaná polícia.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články