FOTO Na dvore ženy sa objavilo nechutné stvorenie: Čo myslíte, že to môže byť? | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

FOTO Na dvore ženy sa objavilo nechutné stvorenie: Čo myslíte, že to môže byť?

Zdroj: Facebook/Kelly Garrahan
14.05.2019 15:45

TITUSVILLE - Priateľ Kelly Garrahanovej našiel mŕtvolu záhadného stvorenia priamo na jej pozemku na Floride. Neznámy tvor mal laby podobné prstom, ňufák plný zubov a dlhý, hrubý chvost. Ľudia na sociálnych sieťach sa domnievajú, že by mohlo ísť o kojota či jaštera, niektorí dokonca tvrdia, že je to legendárna čupakabra.


Kelly z mesta Titusville prezradila, že mŕtvolu podivného tvora objavil jej priateľ, keď na dvore hľadal psa. Nedokázali určiť, o aký druh zvieraťa ide, preto zverejnila fotografiu na Facebooku. "Som tu nová, neviem, aké druhy zvierat žijú v Titusville. Je to nejaké telo, ale nikdy som nič takéto nevidela," upresnila a vyzvala ľudí, aby jej pomohli identifikovať záhadné stvorenie. 

FOTO Na dvore ženy
Zdroj: Facebook/Kelly Garrahan

FOTO Na dvore ženy
Zdroj: Facebook/Kelly Garrahan

Odpovede sa líšili. Niektorí si mysleli, že ide o psa, kojota, druh jaštera, dinosaura či dokonca čupakabru - bájneho tvora, ktorá vraj v Latinskej Amerike vysáva krv z hospodárskych zvierat.

FOTO Na dvore ženy
Zdroj: Facebook/Kelly Garrahan

Garrahanová snímky neskôr preposlala aj floridskej Komisii pre ochranu rýb a divočiny, aby jej poskytli znalecký posudok. Jej pracovníci napokon celú záhadu objasnili, išlo o obyčajnú vačicu. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články