FOTO Žena prišla o polovicu tváre pri bežnej činnosti: Keď ju zbadala dcéra, zostala zhrozená | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

FOTO Žena prišla o polovicu tváre pri bežnej činnosti: Keď ju zbadala dcéra, zostala zhrozená

Brittney Sullivanová
Brittney Sullivanová
Zdroj: profimedia.sk
25.04.2019 20:50

CLEBURNE - Tridsaťdvaročná matka z amerického Texasu sa venovala úprave účesu, keď dostala epileptický záchvat. Spadla tvárou priamo na žeravú kulmu na vlasy. Našla ju jej osemročná dcérka, ktorá zalarmovala starých rodičov. Žena skončila s popáleninami tretieho stupňa a deformovanou jednou stranou tváre.


Brittney Sullivanová sa v jedno januárové ráno v roku 2018 pripravovala do práce a v kúpeľni si kulmovala vlasy, keď ju postihol epileptický záchvat, v dôsledku ktorého sa zrútila na zem. Nanešťastie, tvárou dopadla priamo na rozhorúčenú kulmu. Nevládnu ju po čase objavila dcéra Makennah Reignová, ktorá pri pohľade na mamu zostala poriadne vydesená a okamžite zavolala svojim starým rodičom.

FOTO Žena prišla o
Zdroj: profimedia.sk

Brittney okamžite previezli do nemocnice, kde lekári zistili, že utrpela ťažké popáleniny. Dovedna podstúpila šesť operácií, počas ktorých jej boli implantované kožné štepy. Chirurgovia jej dokonca museli vložiť kožný expandér. 

FOTO Žena prišla o
Zdroj: profimedia.sk

"Keď som zistila, aký je rozsah mojich zranení, začala som plakať a pomyslela som si, že už nikdy nebudem pekná. Mojou mysľou prešlo milión vecí. Opustí ma manžel? Budú sa ma deti báť?" hovorí Sullivanová. 

FOTO Žena prišla o
Zdroj: profimedia.sk
FOTO Žena prišla o
Zdroj: profimedia.sk

V nemocnici strávila niekoľko týždňov a v súčasnosti sa stále uzdravuje. Spočiatku sa obávala reakcií ľudí, dnes však priznáva, že s jazvami na tvári sa zmierila a dokonca je na ne hrdá. Inšpiratívna mamička spustila online podpornú skupinu s názvom "Krása vo vnútri", prostredníctvom ktorej dodáva ľuďom odvahu.


Galéria

Brittney Sullivanová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články