°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

FOTO z diskotéky, s ktorou sa vie stotožniť každá žena: Aké kaleráby tlačí mladík slečne do hlavy?

Zdroj: Facebook/Alex Hall
30.09.2018 14:01

EDINBURGH - Fotografia z utorkovej párty v nočnom klube Bourbon v škótskom Edinburghu vyvolala na internete vlnu pobavenia. Zachytáva chlapa, ktorý, aspoň to tak na prvý pohľad vyzerá, tlačí dievčine kaleráby do hlavy. Súdiac podľa výrazu jej tváre ale nemá o konverzáciu s ním žiadny záujem. Túto situáciu už určite zažilo mnohých iných žien.


Výraz slečny na fotke jasne naznačuje, že chlapík na ňu neurobil dojem. Pozerá sa totiž do diaľky a na tvári má znechutený výraz. Podľa užívateľa Facebooku Alexa Halla fotografia "zachytáva nočný klub najspoľahlivejším spôsobom v celej histórii". Mnohí ďalší s ním súhlasia, príspevok s fotografiou zdieľalo už viac ako 11-tisíc užívateľov. Je to vraj priam prototyp situácie, v ktorej sa ocitli už tisícky iných dievčat. 

Netrvalo dlho a prihlásili sa samotní aktéri teraz už legendárneho záberu. Sú nimi Patrick Ritchie a jeho kamarátka Lucia Gormanová.

FOTO z diskotéky, s
Zdroj: Facebook/Patrick Ritchie

FOTO z diskotéky, s
Zdroj: Facebook/Lucia Gorman

Dievčina uviedla, že si už nepamätá, čo jej priateľ vtedy rozprával. Ale vzhľadom na to, že "Patrick väčšinu času trepe samé hlúposti, to mohlo byť čokoľvek". 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články