°C

Streda, 20. január 2021. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Mladík (24) vzal priateľke všetky vibrátory a spravil s nimi strašnú vec: Mohla som zomrieť!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
21.09.2018 13:38

CLEETHORPES - Dvadsaťštyriročný Charles Hollingsworth sa svojej tehotnej priateľke po hádke kruto pomstil. Pri dverách jej domu zapálil hromadu vibrátorov, ktoré predtým polial benzínom. Žena sa počas incidentu nachádzala vnútri domu. Podpaľač si už odpykáva trest vo väzení.


K incidentu došlo po tom, ako Charlesova priateľka prišla domov skoro ráno. Dvojica sa pohádala predošlý večer kvôli párty, na ktorej obidvaja boli. Prokurátor Michael Morley tvrdí, že páchateľ sa z domu ešte pred založením ohňa kompletne vysťahoval. 

Keď dievčina v skorých ranných hodinách prišla domov, všimla si pred dverami dodávku svojho priateľa. "Ak budeš takto pokračovať ďalej, podpálim dom," vyhrážal sa mladík. Medzitým nahromadil na kopu vibrátory zabalené v plastových obaloch a umiestnil ich pred vchodové dvere. Potom ich polial benzínom a zapálil. Plamene sa rozšírili do celého domu. Mladá žena sa spoločne s kamarátkou snažila uhasiť plamene vodou z kuchyne. "Strašne som sa bála, veď som tam pokojne mohla zomrieť!" povedala. 
Mladík (24) vzal priateľke
Zdroj: Getty Images

Hollingsworth odkráčal k dodávke a odišiel. Neskôr priznal, že mu v tom momente bolo úplne jedno, čo sa stane s jeho bývalou priateľkou, ktorá je zároveň matkou troch detí a v tom čase bola tehotná. Podpaľača čakalo trestné stíhanie za útok a majetkové škody spôsobené požiarom. Na súde sa ku všetkému priznal a prejavil ľútosť nad svojím činom. Sudca okresného súdu v anglickom Grimsby ho poslal na dva a pol roka do väzenia a okrem toho má zákaz šoférovať akékoľvek vozidlo počas dvoch rokov.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články