Najhorší zážitok ženy v oblakoch: Muž vytiahol v lietadle z gatí penis a... FUJ! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Najhorší zážitok ženy v oblakoch: Muž vytiahol v lietadle z gatí penis a... FUJ!

Zdroj: Elly Shariat/FB/LinkedIn/Twitter
10.06.2018 22:02

LAS VEGAS - Letecká spoločnosť Southwest Airlines vyšetruje tvrdenie, že pasažier počas letu otvorene masturboval pri pozeraní porna. Elly Shariatová, ktorá v utorok cestovala na palube letu z Las Vegas do Filadelfie, sa na sociálnej sieti posťažovala, že sedela vedľa chlapíka, ktorý totálne prekročil hranice slušného správania sa.


VIDEO Vo viedenskom metre bolo horúco: Ona opretá o stenu, on sa nakláňal... orál!

Mladá žena na Twitteri leteckej spoločnosti napísala, že celý let trávi pri mužovi, ktorý má svoj iPad otvorený na výklopnom stolíku a sleduje porno, a to bez použitia slúchadiel. Nakoniec sa u neho dostavil aj orgazmus. "Som taká znechutená," vyjadrila sa Shariatová, ktorá tvrdí, že vedľa cestujúceho strávila päť hodín a videla aj jeho penis. Použité vreckovky vraj jednoducho odovzdal letuške.

Najhorší zážitok ženy v
Zdroj: Elly Shariat/FB/LinkedIn/Twitter

Letecká spoločnosť Shariatovej na sociálnej sieti odpovedala, aby sa obrátila na personál, ale ona tvrdila, že to nemohla povedať letuške bez toho, aby sa "vystavila riziku", pretože osoba sediaca pri uličke spala. Nie je jasné, prečo nebola ochotná alebo schopná prebudiť ju. Aerolinky jej preto odporučili, aby kontaktovala posádku, keď lietadlo pristane, čo aj urobila. Predtým ju však muž podľa jej slov ešte poklepal po hlave a povedal jej: "Dúfam, že si si šou užila."

Najhorší zážitok ženy v
Zdroj: Elly Shariat/FB/LinkedIn/Twitter

Shariatová uviedla, že pôvodne jej bola ako kompenzácia za incident ponúknutá iba poukážka na večeru v reštaurácii, ale teraz je v kontakte s pracovníkmi spoločnosti, ktorí začali vyšetrovanie. Zatiaľ to však podľa hovorcu, ktorý sa vyjadril pre TMZ, vyzerá tak, že k výsledku ešte nedospeli.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
FOTO: Elly Shariat/FB/LinkedIn/Twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články