Policajti čakali 47 dní, kým mladík vykadí dôkaz: Nestalo sa, takmer zomrel! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Policajti čakali 47 dní, kým mladík vykadí dôkaz: Nestalo sa, takmer zomrel!

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: thinkstock.com
13.03.2018 21:46

ESSEX - Kto z koho?! Takto by sa dal charakterizovať bizarný súboj medzi políciou a mužom, ktorého podozrievali z ukrývania omamných látok. Mal ich totiž prehltnúť a muži zákona preto čakali, kým z neho vyjdú prirodzenou cestou. Nestalo sa, muž odmietal ísť na veľkú, a tak po viac ako mesiaci a pol skončil v nemocnici.


Dvadsaťštyriročného Lamarra Chambersa zatkli 17. januára v anglickom grófstve Essex na základe podozrenia z prechovávania drog. Mal ich zjesť, a tak sa policajti rozhodli, že počkajú dovtedy, kým ich vo väzbe vykadí. 

Policajti čakali 47 dní,
Zdroj: thinkstock.com

Nestalo sa. Chambers nebol neuveriteľných 47 dní na veľkej potrebe, len aby sa vyhol obvineniu. Polícia bola preto nútená ho v pondelok zo zdravotných dôvodov prepustiť na kauciu, pričom ho okamžite nechala previezť do nemocnice. 

"Súrne potreboval lekársku pomoc, pretože jeho život bol v ohrození," uviedol zástupca miestneho policajného riaditeľa Ben-Julian Harrington. Policajti mimochodom stále čakajú na to, kým Lamarr vyprázdni svoje črevá, aby mohli zaistiť dôkazy proti nemu. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
FOTO: thinkstock.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články