Muž odložil nákupy s manželkou (†23): Nahnevaná žena mala spáchať tú najhoršiu vec | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Muž odložil nákupy s manželkou (†23): Nahnevaná žena mala spáchať tú najhoršiu vec

Deepika Dwivediová a jej manžel
Deepika Dwivediová a jej manžel
Zdroj: profimedia.sk
21.01.2018 23:01

LUCKNOW - Mladá žena údajne spáchala samovraždu po tom, čo jej manžel odložil spoločné nákupy o jediný deň. Deepak Dwivedi v sobotu svojej manželke Deepike oznámil, že s ňou bude môcť chodiť po obchodoch až na druhý deň, pretože je pracovne zaneprázdnený. Jeho životnú partnerku táto správa natoľko rozhorčila, že sa zavrela v izbe a nevpustila ho do nej ani na noc. Ráno ju našiel mŕtvu.


Obyvateľov šokovala samovražda šikanovaného dievčaťa (†14) z reklamy: Tvrdý odkaz otca

K tragickej udalosti došlo v dome v meste Lucknow v severoindickom štáte Uttar Pradesh. "Deepikina sesternica sa má budúci mesiac vydávať a ona chcela ísť nakupovať na svadbu," uviedol Deepak Dwivedi pre Daily Bhaskar.

"V sobotu ma Deepika požiadala, aby sme šli nakupovať, ale keďže som mal v kancelárii veľa práce, odložil som nakupovanie na druhý deň. To ju rozrušilo," dodal.

Keď prišiel večer domov, bola jeho žena stále poriadne nahnevaná a zamkla sa v izbe. Keď mu neotvorila dvere, musel spať vo vstupnej hale. Ráno sa s ňou chcel porozprávať, ale neodpovedala na jeho klopanie. Po vylomení dverí našiel už len jej mŕtve telo.

Dwivedi, štátny zamestnanec na odborne vzdelávania v miestnej samospráve, sa ženil iba pred rokom a v dome býval so svojím bratom a rodičmi.

Policajný dôstojný Cantt Tannu Upadhyay povedal, že rodina zosnulej nevzniesla proti manželovi žiadne obvinenia. Súhlasila však s pitvou, ktorej výsledky zatiaľ ale nie sú známe.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články