V škole sa šíri záhadná choroba: VIDEO postihnutých školáčok, smutné divadlo | Topky.sk

Pondelok, 23. júl 2018. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

V škole sa šíri záhadná choroba: VIDEO postihnutých školáčok, smutné divadlo

Exorcista zo školáčky vyháňa diabla
Exorcista zo školáčky vyháňa diabla, Zdroj: YouTube
05.12.2017 21:11

SANTIAGO DE SALAVINA - Choroba šíriaca sa v miestnej škole v argentínskom mestečku Santiago de Salavina prinútila učiteľov, aby do školy pozvali exorcistov. Video na sociálnej sieti šokuje a väčšina užívateľov považuje scénu rituálu odohrávajúcu sa v ošarpanom prostredí za smutné divadlo.


Úbohé dievčatá považuje ich okolie za čarodejnice. Dôvodom je choroba, ktorá sa šíri v škole. Jedenásť tínedžeriek vo veku  od 17 do 19 rokov bolo preto prinútených podstúpiť nepríjemný rituál a dostali sa do rúk exorcistov. Stali sa tak obeťami fanatických kňazov, ktorí sú presvedčení, že školáčky sú posadnuté diablom. O svojich názoroch si myslia, že sú opodstatnené a verejne ich šíria. Jeden svoj rituál dokonca nakrútili na video, ktoré sa teraz šíri po sociálnej sieti.

V škole sa šíri
Zdroj: YouTube

"Každý deň vidím, ako zlí duchovia zaobchádzajú s ľuďmi, ktorí sú nimi posadnutí," hovorí kňaz Julio Alis. "Som katolík a týmto darom daným od Boha pomáham ľuďom."

Bojujú proti diablovi a démonom: VIDEO exorcistu, ktorý vyliečil najviac posadnutého pacienta​

Školáčka na videu poslušne stojí pred exorcistom, ktorý odrieka naučený text a prikladá ruku na jej čelo. Okolité prostredie vyzerá veľmi zanedbane, špinavo a pripomína skôr polorozpadnutý sklad než posvätné miesto. Po chvíli padá dievčina k zemi a krúti sa ako nepokojný podráždený had.

V škole sa šíri
Zdroj: YouTube

V škole sa šíri
Zdroj: YouTube

Presne takto údajne reagovali aj jej kamarátky, ktoré okolie označilo za čarodejnice. Nepochopiteľný je aj postoj rodičov. Tí sa nechali ovplyvniť predsudkami a so zásahom fanatického kňaza súhlasili. Tínedžerky tvrdia, že počas rituálu cítili zvláštne bolesti a na chvíľu stratili zrak. "Správanie dievčat môžem označiť iba za masovú hystériu," zhodnotil celú situáciu lekár po tom, ako prišli výsledky neurologického vyšetrenia všetkých mladých "čarodejníc". 


Galéria

Exorcista zo školáčky vyháňa

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články