Steward dopĺňal jedlo v lietadle, keď sa stalo niečo strašné: Na to VIDEO sa už len zle pozerá | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Steward dopĺňal jedlo v lietadle, keď sa stalo niečo strašné: Na to VIDEO sa už len zle pozerá

Muž padá na zem
Muž padá na zem, Zdroj: youtube/ctv news
15.11.2017 22:42

ČENG-ČOU - Člen posádky čínskej leteckej spoločnosti utrpel mnohonásobné zlomeniny po tom, ako spadol z lietadla z výšky troch metrov. Aerolinky už prípad vyšetrujú a zisťujú, ako k nemu vôbec mohlo dôjsť.


Nepríjemný pád, ku ktorému došlo na Medzinárodnom letisku Xinzheng v čínskom meste Čeng-čou, bol zachytený na bezpečnostnej kamere. Steward spoločnosti XiamenAir podľa všetkého dopĺňal tovar na palube Boeingu 737, keď sa pošmykol a vypadol von na asfalt. 

Steward dopĺňal jedlo v
Zdroj: youtube/ctv news

Muž pri tom utrpel vážne poranenia, vrátane niekoľkých zlomenín a okamžite bol prevezený do miestnej nemocnice. Podľa informácií aeroliniek sa zo zranení bude zotavovať niekoľko týždňov. Predstavitelia XiamenAir uviedli, že incident vyšetrujú, predbežne ho ale označili ako pracovný úraz. 

Steward dopĺňal jedlo v
Zdroj: youtube/ctv news

Toto je druhý prípad za ostatné tri týždne, čo letuška vypadla zo stojaceho lietadla. Na konci októbra zamestnankyňa aeroliniek China Eastern Airlines vypadla zo zadných dverí na letisku v juhočínskom meste Shenzhen. Stalo sa tak v momente, keď sa pokúšala pred odletom zavrieť dvere. 


Galéria

Muž padá na zem

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube/CTV NEWS
VIDEO: Youtube/CTV NEWS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články