Kameraman neveril na duchov, zmenil názor: Nakrúcal VIDEO a vydesil sa na smrť | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Kameraman neveril na duchov, zmenil názor: Nakrúcal VIDEO a vydesil sa na smrť

Kameraman bol vydesený na smrť a začal veriť na veci medzi nebom a zemou
Kameraman bol vydesený na smrť a začal veriť na veci medzi nebom a zemou
Zdroj: youtube/daily mirror
02.08.2017 08:59

PORTSMOUTH - Kameraman, ktorý neveril paranormálnym javom a ich pozorovaniu sa venuje iba pre zábavu, zostal v riadnom šoku. Počas naháňania duchov v pevnosti Widley v anglickom Portsmouthe do neho niekto strčil zozadu a na chrbte mu zostali tri škrabance. Po tomto incidente zmenil názor a z desivého miesta radšej okamžite odišiel.


Z trojčlenného tímu pozorovateľov paranormálnych javov bol kameraman vždy najviac nedôverčivý a výpravy za duchmi bral iba ako hobby. Do pevnosti Widley v grófstve Hampshire zašiel s ďalšími dvomi kolegami, aby našli domov ducha malého chlapca. Počas nakrúcania v podzemných tuneloch však získal skúsenosť, ktorá ho dostala do pozoru a jeho posmešky o existencii duchov v budúcnosti radšej zváži.  

Tanečníčka nacvičovala choreografiu: Sadla si na zem a... keby videla, čo je v zrkadle!

"Niečo ma zozadu postrčilo do chrbta. Cítil som dotyk a zabolelo ma to," opisuje udalosť vystrašený muž. "Čudoval som sa, čo to bolo, lebo  za mnou nikto nestál. Všetci traja sme boli spolu,   inštaloval som kameru, rozprávali sme sa."

Kameraman neveril na duchov,
Zdroj: youtube/daily mirror

Keďže stále cítil bolesť, vyhrnul si tričko a v spodnej časti chrbta mu jeho priatelia našli tri škrabance. Viditeľne otrasenému kameramanovi potom ostatní pomohli vyjsť von. "Bol celý roztrasený, tie škrabance na chrbte vyzerali dosť desivo," povedali ostatní členovia tímu. 

Kameraman neveril na duchov,
Zdroj: youtube/daily mirror

Pevnosť počas viktoriánskeho obdobia slúžila ako kasárne a cez prvú svetovú vojnu tu bol vojenský sklad. Kolujú o nej chýry, že tu straší a vraj tam doteraz blúdia duše nešťastných vojakov a iných bývalých obyvateľov Widley. 


Galéria

Kameraman bol vydesený na

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube/Daily Mirror
VIDEO: Youtube/Daily Mirror

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články