Muž išiel skontrolovať svoju loď: Pozerá na VIDEO a... cez okno bolo vidieť smilstvo! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Muž išiel skontrolovať svoju loď: Pozerá na VIDEO a... cez okno bolo vidieť smilstvo!

Cez okno bolo vidno ich tváre
Cez okno bolo vidno ich tváre, Zdroj: YouTube
16.06.2017 22:00

CAIRNS - Austrálčan Will Coe sa nevie rozhodnúť, či svoju loď nechá vydezinfikovať alebo ju rovno spáli. Neznáma dvojica ju totiž využila na to, aby sa tam pomilovala. A popritom aj niečo ukradla. Polícia sa teraz spolu s majiteľom plavidla snaží hriešnikov vypátrať.


Will, ktorý žije v meste Cairns v austrálskom štáte Queensland, išiel uplynulú nedeľu ráno skontrolovať svoju loď, ktorá parkuje v prístave. A bohužiaľ zistil, že chýba batéria. Pozrel si preto záznam z bezpečnostnej kamery umiestnenej v okolí, ktorá zachytila muža a ženu, ako sa prechádzajú okolo loďky a pár vecí z nej ukradli. 

Muž išiel skontrolovať svoju
Zdroj: YouTube

Potom však veci nabrali bizarný spád. Párik vliezol dovnútra a pomiloval sa. Očividne si ale neuvedomil, že cez okno bolo všetko vidno. Coe, ktorý si loď kúpil minulý rok, bol z toho zhrozený. 

Muž išiel skontrolovať svoju
Zdroj: YouTube

Muž išiel skontrolovať svoju
Zdroj: YouTube

"Keď som si záznam pozrel prvý raz, pomyslel som si, "toto naozaj nie". Bol som šokovaný. Je vážne nechutné, čo robili v mojej lodi. Vôbec sa mi teraz nechce ísť dnu," povedal s tým, že najradšej by loď spálil, no vystačí si zrejme s jej dezinfikovaním. Prípad už vyšetruje polícia. 


Galéria

Cez okno bolo vidno

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články