Šokujúce VIDEO zo školského vyučovania: Spolužiaka prichytil, ako pácha ohavnosť | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Šokujúce VIDEO zo školského vyučovania: Spolužiaka prichytil, ako pácha ohavnosť

Zohýna sa nad knihou a droguje
Zohýna sa nad knihou a droguje
Zdroj: YouTube
24.03.2017 21:37

BUCAMARANGA - Chlapec sa zohýna nad učebnicou, akoby niečo skrýval. A podľa všetkého to tak aj bolo. Video má totiž odhaľovať, ako šnupe drogu priamo na vyučovaní! Jeho matka je zhrozená a obviňuje učiteľov, že dopustili, aby sa na ich hodine niečo také stalo.


Video pochádza z mesta Bucamaranga v Kolumbii, jeho autorom je spolužiak dotyčného chlapca. Zachytáva, ako školák manipuluje s niečím, čo má v ruke a vzápätí sa nahne nad knihu, akokeby sa chcel schovať za chrbát študenta sediaceho pred ním. No a potom urobí niečo, čo vyzerá ako šnupanie zakázanej látky. Nakoniec z knihy opráši zvyšky drogy. 

Šokujúce VIDEO zo školského
Zdroj: YouTube

Inkriminované zábery sa dostali až ku matke údajne závislého chlapca, ktorá okamžite nabehla do školy a žiadala vysvetlenie, ako mohli učitelia niečo také dovoliť. Momentálne sa už prípadom zaoberajú miestne úrady. "Predmetnú školu sa chystáme navštíviť, aby sme zistili, čo presne sa stalo, pretože v školách v našom meste nesmie dochádzať k situáciám, ako je táto," uviedla riaditeľka miestneho úradu pre vzdelávanie, Ana Leonor Ruedaová. 

Šokujúce VIDEO zo školského
Zdroj: YouTube

Chlapca museli medzičasom jeho rodičia premiestniť do inej školy, pretože spolužiaci sa vyhrážali, že im porozbíjajú okná na dome. 


Galéria

Zohýna sa nad knihou

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články