°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Vyzerá ako sestra Mickeyho Rourka: Neuveríte, že táto hračka prírody je skutočne žena

Nicole vyzerá ako brat Mickeyho Rourka
Nicole vyzerá ako brat Mickeyho Rourka
Zdroj: profimedia.sk
15.07.2015 20:00

NEW YORK - Pri pohľade na toto stvorenie len ťažko uveriť, že sa narodilo ako žena. Volá sa Nicole Bassová a je bývalou šampiónkou v kulturistike. Viac sa však preslávila škandálmi, ktoré okolo seba vyvoláva. Nedávno napríklad bola zatknutá, lebo kradla v obchode.


Nicole kedysi slávila úspechy ako kulturistka a v roku 1998 sa vydala na dráhu wrestlerky. Objavila sa aj v niekoľkých nízkorozpočtových filmoch. V roku 1985 sa vydala, jej vyvoleným sa stal Richard "Bob" Fuchs. Postupne so súťažmi prestala, no na očiach verejnosti sa držala naďalej. A to najmä vďaka svojim prešľapom, mnohokrát prekračujúcimi hranice zákona.

Vyzerá ako sestra Mickeyho
Zdroj: profimedia.sk

Pred pár dňami Bassovú zatkli v newyorskom Queense, pretože v obchode kradla jedlo, oblečenie a drogistický tovar. Celkovo šlo o 160 položiek v celkovej hodnote 1200 dolárov (1088 eur), ktoré mala napchaté v kabelke, uvádza denník New York Post. Súd bol zhovievavý, udelil jej len šesťmesačnú podmienku výmenou za dobré správanie.

Vyzerá ako sestra Mickeyho
Zdroj: profimedia.sk

V roku 2006 zas Nicole hospitalizovali po tom, ako sa predávkovala steroidmi. A to asi nikoho pri pohľade na ňu neprekvapuje. Vyzerá totiž ako sestra Mickeyho Rourka, ktorý, podobne ako ona, ľudí odstrašuje svojím výzorom. Jej chlapská postava, poznačená dlhoročným tréningom i užívaním podporných látok len ťažko pripomína ženské tvary. K tomu cigareta v ústach a nejaké tie plastiky a horor je na svete.

Vyzerá ako sestra Mickeyho
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Nicole vyzerá ako brat

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články