Utorok16. december 2025, meniny má Albína, zajtra Kornélia

Rakovskú sme pristihli pri netradičnej gratulácii

Barbora navštívila výstavu FRUXI FRESH Zobraziť galériu (13)
Barbora navštívila výstavu FRUXI FRESH

Známa moderátorka Barbora Rakovská je už viac ako rok ambasádorkou značky FRUXI FRESH 100% šťavy. Preto prišla ako jedna z prvých pozdraviť a zablahoželať k zisku ocenenia DANUBIUS GASTRO 2014 .

Posledný januárový deň otvorilo svoje brány výstavisko Incheba s tradičnou výstavou DANUBIUS GASTRO, ktorá sa koná  už úctihodných 21. rokov. Mnoho vystavovateľov prezentuje svoje výrobky a technológie z oblasti gastro a potravín, avšak len máloktorý sa môže pochváliť ziskom ocenenia.  Tento rok 2014 sa laureátom ceny stala značka FRUXI FRESH – slovenský výrobca 100% štiav zo Starej Ľubovne.

Barbora ochutnala  aj
„ Veľmi som si obľúbila tieto šťavy, pijeme ich doma často, máme svoje obľúbené. Moja „naj“  je pomarančová klasika a moja malá dcérka ma najradšej  sladkú šťavu jablko s malinami. Musím povedať, že FRUXI FRESH absolútne dôverujem. Viem, že tieto šťavy sú zdravé, bez akýchkoľvek škodlivých prísad, cukru, farbív a konzervantov. Zdravie je totiž  pre mňa prioritou. A tiež je pre mňa dôležité vedieť, že podporujem slovenskú značku.“ uviedla Barbora.

V pôsobivej expozícii štiav FRUXI FRESH môžu návštevníci ochutnať nielen všetkých 9. aktuálnych príchutí 100% štiav, ale aj premiérovo vyskúšať úplnú novinku 100-percentnú cvikľovú.

Takže neváhajte a príďte sa pozrieť a hlavne ochutnať AJ VY ! Počas celého víkendu  je výstava otvorená  od 9- tej do 18- tej  hodiny a FRUXI FRESH nájdete v hale D.  

Rakovskú sme pristihli pri
Rakovskú sme pristihli pri
Rakovskú sme pristihli pri
FRUXI FRESH je 100 % šťava so zachovanými vitamínmi!  Je bez konzervačných látok, neobsahuje umelé farbivá, je lisovaná za studena bez pridania vody a cukru. Aktuálne sa vyrába už 9. druhov chutí,  z toho sú 100%  šťavy  z jabĺk, pomarančov, grapefruitov, kombinácie mrkvy s jablkami a malín s jablkami. Ďalšie štyri príchute sú šťavy z jabĺk s rôznymi bylinkami ako je baza čierna, mäta pieporná, klinčeky a zmes rôznych bylín , všetky šťavy   “so zachovaním  vitamínov z čerstvého ovocia a prídavných bylín“.

-Reklamná správa-

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu