°C

Utorok, 2. marec 2021. Meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila.

Mikropráca šetrí firmám stovky EUR ročne

Ja spravím
Ja spravím
Zdroj: Ja spravím
06.05.2013 09:00

Je 5 hodín podvečer v piatok a Vy potrebujete do pondelka urobiť grafiku plagátu pre Vašu firmu? Kde teraz nájsť grafika a za rozumné peniaze?


Tieto a podobných otázok a problémov riešia firmy po celom Slovensku každý deň. Kde nájsť ľudí na takéto jednorázové služby hneď bez otázok a na faktúru? Riešenie sa volá mikropráca cez internetové portály ako jaspravim.sk

Kliknite, vyberte si z tisícov ponúk, tú ktorá najviac vyhovuje potrebám Vašej firmy, urobte objednávku. Výhodou je, že nemusíte vybavovať žiadne zmluvy. Jaspravim Vám jednoducho vystaví faktúru, ktorú zaplatíte a peniaze drží stránka v zábazpeke, kým nebude práca dodaná. Takže sa nie je čoho obávať.

Mikropráca láka čoraz viac firiem, je rýchla jednoduchá a šetrí im stovky eur ročne. Či už je to kvôli flexibilite pracovnej sily, alebo tomu že si ušetria čas pri vyrábaní dohôd a zmlúv.

Koľko EUR ste už ušetrili Vašej firme Vy? Kliknite na jaspravim.sk a objavte výhody mikropráce.

Máte firmu a chcete konečne ušetriť? Prišli sme na to ako!

Perex: Mikropráca šetrí firmám stovky EUR ročne.

Je piatok  5 hodín podvečer  a Vy  zúfalo potrebujete do pondelka navrhnúť napríklad grafiku plagátu pre Vašu firmu, či preložiť 10 stranový text do nemčiny? Kde však  teraz nájsť rýchleho alebo overeného človeka a k tomu za rozumné peniaze?

Tak takéto a iné problémové a stresové situácie riešia firmy po celom Slovensku každý deň. Kde nájsť ľudí na takéto jednorázové služby hneď bez otázok a na faktúru? Riešenie sa volá MIKROPRÁCA a jedným z priekopníkov na Slovensku je portál jaspravim.sk.

Kliknite, vyberte si z tisíciek ponúk tú, ktorá najviac vyhovuje Vašim požiadavkám a jednoduchým klikom objednajte. Nespornou výhodou je, že nemusíte vybavovať žiadne zmluvy! Jaspravim Vám po objednávke jednoducho a rýchlo vystaví faktúru, ktorú zaplatíte. Vaše  peniaze drží stránka  u seba v zábezpeke až dovtedy, kým nebude Vami objednaná služba dodaná. Tento systém je efektívny a bezpečný tak pre predávajúcich ako aj kupujúcich. Takže teraz sa už nie je čoho obávať.

Mikropráca láka čoraz viac firiem, či už sa jedná o živnostníkov alebo aj stredné až veľké firmy. Pretože je rýchla, jednoduchá a všetkým šetrí stovky eur ročne. Či už je to kvôli flexibilite pracovnej sily, kreativite alebo tomu, že si ušetria čas pri vyrábaní dohôd a zmlúv.

Koľko EUR ste už ušetrili Vašej firme Vy? Kliknite na jaspravim.sk a objavte výhody mikropráce.

- reklamná správa -


Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: Ja spravím

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články