Utajená párty celebrít: Bavili sa do rána! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Utajená párty celebrít: Bavili sa do rána!

Projekt 2012 spojil špičku Slovenských djov. Robert Burian ukazuje na svoje čestné miesto
Projekt 2012 spojil špičku Slovenských djov. Robert Burian ukazuje na svoje čestné miesto
26.01.2012 15:00

BRATISLAVA – Najvyššia frekvencia známych ľudí bola v sobotu večer na pravidelnej párty 2012. Na premiéru nového klipu dídžeja Roberta Buriana a repera Kajdžasa sa prišiel pozrieť zástup celebrít!


Aj napriek tomu, že hviezdami sobotnej noci mali byť dvaja hudobníci z Nitry a ich nový hit Celé dobre, pozornosť návštevníkov v The Club Bratislava často odbiehala k iným známym tváram. Akciu 2012 si ako afterpárty po svojom vlastnom koncerte vybral spevák Samo Tomeček, ktorý prišiel aj v spoločnosti svojej kamarátky moderátorky Lucie Barmošovej. V ich prítomnosti sme zastihli aj speváčku Laylu, ktorú neskôr vystredala LeRa. Najväčšiu pozornosť pútali krásne tanečnice zo skupiny Ladylicious, ktorým v choreografiách konkurovali Miss Sandra Manáková a Vicemiss Martina Tóthová.


Prísne strážený box
Len veľmi ťažko sa návštevníci klubu dostali k separovanej hviezdnej skupinke, ktorú pred zrakom médií telom chránil organizátor párty z agentúry Cherry & Cherry, Michal Menkyna. V prominetnom boxe sa zabávala speváčka a moderátorka Tina s priateľom futbalistom Richardom Lásikom, ktorý pred pár dňami pricestoval na Slovensko. Spolu s nimi sa zabával tiež senecký futbalista Martin Hromkovič s moderátorom Michalom Sabom. Najdlhšie z nich, a to až do záverečnej, potiahli herci Tomáš Maštalír a Kristína Svarinská s kamarátkami.

2012 je najhviezdnejšia párty nielen v hlavnom meste, ale na Slovensku. Každú ďaľšiu sobotu na nej stretnete ďalšie a ďalšie osobnosti. Žúrujte v ich štýle...
 


Galéria

Projekt 2012 spojil špičku Heračka Kristína Svarinská a Mamba tu oslávila svoje Markíza natáčala novú reality Rapper Kaidžas, Robert Burian, Párty 2012 od Cherry&Cherry

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: The Club

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články