Streda17. december 2025, meniny má Kornélia, zajtra Sláva, Slávka

Október 2011: HIGH END fest v Bratislave

High End fest
High End fest

Je nám skutočne veľkou cťou prezentovať značku Accuphase a jej výrobky v slovenskej výstavnej premiére na výstave HIGH END Slovakia v réžii firmy Media Control a basys.net, pozvať audiofilov ale aj normálnych ľudí na posluch Top zostavy Accuphase (predzosilňovač C-2810F, stereo koncový stupeňP-7100E, SACD prehrávač DP-700D) v celkovej hodnote 60 000EUR a o hmotnosti 97 kg v zapojení na reproduktory Ante Audio Supersonic One v salóne London I.

Ante Supersonic One sú unikátne, päťpásmové stĺpové reproduktory s najdokonalejším zvukom na svete. Žiadne iné reproduktory nemajú takú basovú kvalitu zvuku ako práve Ante Supersonic One. A premiéra zosilňovača Ante Integra Standard One bude tiež práve tu, na domácej pôde v Bratislave, na výstave HIGH END Slovakia 2011. Emócia, sila, kontrola, prežitie. Integrovaný zosilňovač Integra Standard One je doslova esenciou najmodernejšej techniky a emotívneho vnímania hudby. Je navrhnutý tak, aby sprostredkoval delikátnosť hudobného okamihu, aby podčiarkol naliehavosť každej sekundy hudobného diela.

Značka Accuphase je absolútny etalón vo svete audio a vôbec zvukovej techniky podobne ako McIntosh, Audio Research či Mark Levinson a je súčasne najobdivovanejšou japonskou poctivou audio značkou vôbec.

Tradične bude výstava nabitá najväčšími novinkami zo sveta audio a video, ktoré budú premiérovo prezentované iba na výstave HIGH END Slovakia 2011.
Jeden z najväčších vystavovateľov, spoločnosť FLOYDCOM predstaví niekoľko zaujímavých noviniek, hlavne legendárne reproduktory AURUM TITAN VIII, ktoré boli navrhnuté k 30.-temu výročiu vzniku spoločnosti QUADRAL. Spoločnosť QUADRAL sa stala v roku 2010 opäť značkou roka medzi výrobcami reproduktorov. Samozrejmosťou budú aj najnovšie produkty od najväčšieho výrobcu TV SAMSUNG, ktorý je aj hlavný partner tohto vystavovateľa. SAMSUNG doplnia nové tablety, ktoré vzbudzujú v poslednej dobe veľa ohlasu a záujmu medzi verejnosťou. Novinkami budú zosilňovače a CD prehrávače ADVANCE ACOUSTIC, audio a video technika Sherwood, multiroom technika A-Bus, AVuno a Destination Audio reproduktory pre inštalácie do stropov, stien, bazénov alebo exteriérov, reproduktory Magnat, príslušenstvo G&BL, satelitná platforma SKYLINK a zariadenia FERGUSON.

Návštevníci tak na jednom mieste majú možnosť vidieť a priamo si aj vyskúšať najnovšie trendy v oblasti spotrebnej elektroniky a domácej zábavy.

Vstupenky budú zlosovateľné. Ako každý rok, aj v tomto roku sme pre Vás pripravili v spolupráci s našimi partnermi zaujímavé ceny do zlosovania vstupeniek. Už teraz vieme povedať, že prvou cenou budú stĺpové reproduktory Tangent Lounge L26, vo vysokolesklom čiernom prevedení (piano lacquer black) v hodnote 1 700 €!

Minulý rok mala výstava rekordnú návštevnosť a návštevníci mohli vidieť nádherný obraz, či už na klasických alebo najnovších 3D televízoroch a 3D projektoroch a počuť špičkový zvuk na kvalitných zostavách. Či už klasické stereo, ale aj domáce kino. O zábavu tých menších ale aj dospelákov sa postarali aj najnovšie herné konzoly.

Výstava špičkovej spotrebnej elektroniky HIGH END Slovakia 2011 bude 15. a 16.októbra 2011 (sobota a nedeľa), v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Aj tento rok sa chystajú zaujímavé novinky zo sveta high-endu a domácej zábavy.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu