°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Slováci nevedia šoférovať! Sedemtisíc pri skúške prepadlo!

Virtuálna autoškola
Virtuálna autoškola
21.04.2011 09:00

BRATISLAVA - Vodiči na Slovensku nevedia šoférovať a mali by si zopakovať pravidlá cestnej premávky. Túto alarmujúcu skutočnosť odhalila on-line poisťovňa Genertel vďaka virtuálnej autoškole na Facebooku.


Jednoduchý test za uplynulé štyri mesiace preveril šoférske schopnosti už takmer 300 000 ľuďom a zaradil sa tak k najúspešnejším internetovým projektom.

Genertel teraz ponúka možnosť napraviť povesť v novej internetovej hre, ktorú pred pár dňami spustili na Facebooku. Zahrať si môžete tu. Tentokrát vyzýva Slovákov, aby sa predviedli, ako vedia parkovať v hre „Si frajer?“. Tí najšikovnejší môžu získať vstupenky na MS v hokeji. HRAŤ TERAZ

Genertel chce týmto spôsobom upozorniť na možnosť poistiť sa proti škodám v podstate za babku. Už za 29 eur ročne ponúka miniHavarijné poistenie, ktoré kryje škody až do výšky 1000 eur a s nulovou spoluúčasťou. Ako vyplýva zo štatistík, práve pri parkovaní vzniká najviac škôd. Toto poistenie je dostupné iba s povinnou poistkou PZP od Genertelu na www.genertel.sk.


Galéria

Virtuálna autoškola

Nástroje k článku


ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články