°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Tragická smrť dvoch nerozlučných kamarátok: Výlet na vodopád sa im stal osudným

Obidve boli nerozlučnými kamarátkami.
Obidve boli nerozlučnými kamarátkami.
Zdroj: Instagram/ Monique Medeiros
19.09.2020 22:00

RIO DE JANEIRO - Pri vodopáde v Brazílii prišli v nedeľu o život dve priateľky. Po tom, čo sa jedna z dvoch žien pošmykla a druhá sa jej snažila pomôcť, obe spadli 30 metrov do hĺbky.


K tragickej nehode došlo v nedeľu pri vodopáde v Brazílii. Kamarátky Monique Medeiros a Bruna Vellasquez navštívili s priateľmi vodopád v Salto Caveiras v Lages. Podľa miestnej polície sa jedna zo žien pošmykla blízko vrcholu vodopádu. Druhá stratila rovnováhu, keď sa ponáhľala na pomoc svojej priateľke, ako informoval denník The Sun.

Tento záber vznikol tesne
Zdroj: Instagram/ Monique Medeiros

Pri páde prišli o život obe dievčatá. Bruna na mieste zomrela. Podľa polície bola Monique s "vážnym zranením hlavy" prevezená do nemocnice vrtuľníkom, kde tiež zraneniam podľahla, ako informoval denník.

Bruna Vellasquez zomrela na
Zdroj: Facebook/ Bruna Vellasquez

Krátko pred nehodou sa ešte fotili

Údajne krátko pred nehodou skupina priateľov zverejnila fotografie svojej cesty na sociálnych sieťach.

Vodopád je známa prírodná krása a dá sa k nej dostať iba pešo. Podľa záchranárov sa obe ženy nachádzali v mieste vodopádu, ktoré bolo v čase nehody pre návštevníkov uzavreté. Miestni obyvatelia túto oblasť radi navštevujú.

Monique utrpela ťažké zranenia
Zdroj: Instagram/ Monique Medeiros

Príbuzní a priatelia smútia za dvojicou priateliek

Monique a Bruna boli pochovaní v pondelok vo svojom domove v meste Lages v Santa Catarine. Okolie ich označilo za „nerozlučných“ priateľov.

Priateľ zosnulej Bruny povedal: "Taká krásna a taká mladá." Dmitri Arruda, zamestnávateľ Monique, uviedol, že Monique bola veľmi nápomocná: „Ochorel som a ona mi veľmi pomohla a musela si firmu riadiť sama.“

Obidve boli nerozlučnými kamarátkami.
Zdroj: Instagram/ Monique Medeiros


Galéria

Obidve boli nerozlučnými kamarátkami. Tento záber vznikol tesne Bruna Vellasquez zomrela na Monique utrpela ťažké zranenia Obidve boli nerozlučnými kamarátkami.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/rd

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články