°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Bizarná nehoda neďaleko Bratislavy: FOTO Žena na audine vpálila do obchodu, chcela zaparkovať

Zdroj: FF Gänserndorf
26.11.2019 17:00

GÄNSERNDORF – Bizarná nehoda sa stala v pondelok v rakúskom meste Gänserndorf. Ako k nej došlo, nie je zatiaľ jasné. Možno si žena pomýlila brzdu s plynom. V skutočnosti chcela len zaparkovať.


Krátko pred 14.00 hod. v pondelok sa v nákupnom parku v Gänserndorfe stala zvláštna nehoda. 42-ročná žena chcela zaparkovať svoje audi na zákazníckom parkovisku pred obchodom. Vodička však z neznámej príčiny prešla cez zákaznícke parkovisko, potom cez výklad obchodu s nábytkom a preletela niekoľko metrov cez obchod až k pokladni.

Bizarná nehoda neďaleko Bratislavy:
Zdroj: FF Gänserndorf
Dve zamestnankyne obchodu, ktoré boli v tom čase pri pokladni, utrpeli zranenia, zachytili ich padajúce police. Obe ženy museli byť odvezené do zdravotníckeho strediska v Gänserndorfe s nešpecifikovanými zraneniami. V obchodných priestoroch vznikli značné škody na majetku.
Bizarná nehoda neďaleko Bratislavy:
Zdroj: FF Gänserndorf
Žena zostala šokovaná sedieť v aute obklopená troskami. Hasiči ju museli z vozidla vyslobodiť. Pri tejto nehode nebola zranená, ale nedokázala vysvetliť, ako došlo k nehode. Vyviazla iba s duševným otrasom. Uskutočnený test na alkohol bol u nej negatívny. Nehoda sa stala v blízkosti hasičskej stanice Gänserndorf, takže hasiči  boli schopní veľmi rýchlo pomôcť, vyslobodili ženu z auta a odovzdali ju záchranárom z Červeného kríža.


Galéria


Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články