VIDEO Taxikára strašne vytočil jeho zákazník: Dal mu príučku, z ktorej sa mladík nevedel spamätať | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

VIDEO Taxikára strašne vytočil jeho zákazník: Dal mu príučku, z ktorej sa mladík nevedel spamätať

Zdroj: Youtube/Pure Chaos
15.09.2018 14:03

PETROHRAD - Video pochádzajúce z okolia ruského Petrohradu baví užívateľov sociálnej siete. Tí nadšene tlieskajú taxikárovi za jeho postoj k životnému prostrediu. Hoci jeho konanie bolo dosť rázne, mnohí si po prezretí videa želajú, aby to takto fungovalo aj u nás.


Pri pohľade na priekopy plné plastových fliaš, obalov zo sladkostí a plechoviek, ktoré lemujú slovenské cesty, sa ponúka otázka, prečo si toto robíme a sami sa topíme v odpade. Z tohto dôvodu je nasledujúce video povzbudením, že nie všetkým je postoj k životnému prostrediu ľahostajný. Kamera nainštalovaná v aute idúcom za taxíkom v okolí Petrohradu zachytila, ako z neho najprv vyletela prázdna plechovka, ktorá sa odkotúľala na okraj vozovky. Vtom taxík zastaví, otvoria sa dvere, vystúpi z nich šofér a následne vyhodí z auta neporiadneho zákazníka. Šokovaný pasažier sa iba ťažko spamätúva z toho, čo sa vlastne deje, keď sa taxík otáča a odchádza preč. 

VIDEO Taxikára strašne vytočil
Zdroj: Youtube/Pure Chaos

"Urobil dobre," okomentoval incident autor videa. Vyhodený mladík mu vraj niečo naznačoval gestami, ale on išiel ďalej a nevšímal si ho. "Konečne niekto, kto čistí Rusko od odpadu a opilcov," zaznievajú komentáre od užívateľov, ktorí taxikárovi ďakujú a dúfajú, že na túto lekciu zákazník len tak nezabudne. "Snáď ten chlapík konečne pochopil, že odpad sa recykluje."


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články