Rodina si spokojne večerala, potom prišla katastrofa: Smrť tých najmilovanejších | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Rodina si spokojne večerala, potom prišla katastrofa: Smrť tých najmilovanejších

Roger Self
Roger Self
Zdroj: Twitter/Ben Williamson
21.05.2018 15:45

BESSEMER CITY - Muž v americkom štáte Severná Karolína vrazil v nedeľu svojím autom do reštaurácie, kde obedovali členovia jeho rodiny. Zabil pritom svoju dcéru a nevestu a zranil troch ďalších príbuzných.


Páchateľ, Roger Self (62), čelí obvineniam z dvoch vrážd prvého stupňa. So svojím SUV vrazil vo vysokej rýchlosti do vchodu reštaurácie s názvom Surf and Turf Lodge v meste Bessemer City a rútil sa až na miesto, kde bola usadená jeho rodina. V pondelok o tom informovali miestne noviny Gaston Gazette a následne tlačová agentúra DPA.

Vážne zranenia utrpela aj mužova manželka, syn a 13-ročná vnučka, ale podľa očakávania lekárov sa uzdravia. Zranených hospitalizovali v nemocnici Carolinas Medical Center v meste Charlotte.

"Videl som, ako mi popri tvári preletel biely Jeep. Bolo to neskutočné. Videl som, ako všade lietajú stoličky, stoly a poháre. Znelo to ako tornádo," uviedol čašník Brandon Wilson pre spomínané noviny.

Gaston Gazette s odvolaním sa na rodinných priateľov opísali Selfa ako rodinne založeného, aktívneho veriaceho, ktorý pravidelne chodil do kostola a trpel depresiou a duševnou chorobou. Rodina v osudné dopoludnie navštívila kostol, napísali miestne noviny.

Miesto tragédie
Zdroj: TASR/AP/WSOC-TV


Galéria

Roger Self Miesto tragédie

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: Twitter/Ben Williamson, TASR/AP/WSOC-TV

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články