°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Polícia zatkla matku z hororu na FOTO: Zviazala a dobodala dcéru, potom podpálila dom

Taheerah Ahmad
Taheerah Ahmad
Zdroj: Twtter/heathiebird03
16.05.2018 08:00

TULSA - Polícia v americkom meste Tulsa v štáte Oklahoma zatkla ženu, ktorá zviazala svoje tri dcéry, najstaršiu z nich dobodala a podpálila dom. Tridsaťdeväťročnú Taheerah Ahmad chytili okolo polnoci v aute v centre mesta a je za mrežami. Spolu s ňou našli aj jej sedemročnú dcéru Hafsu Hayle, ktorá je v poriadku. Tá podľa polície v pondelok v noci pomohla deväťročnej sestre ujsť z miesta činu. Staršia zo sestier bežala do neďalekého domu zavolať pomoc.


Šialený čin matky v USA: Zviazala tri dcéry, podpálila dom a teraz je na úteku

Policajtka Jeanne MacKenzie uviedla, že v horiacom dome objavili telo jedenásťročného dievčaťa, ktoré malo "nespočetné množstvo bodných rán". Prostredná dcéra povedala polícii, že ich matka im dala do úst ponožky, zviazala im ruky lepiacou páskou a začala bodať najstaršiu sestru, ktorá je v bezvedomí a vo vážnom stave.

Taheerah Ahmad
Zdroj: Twitter/AngelicaB2290

Vyšetrovatelia uviedli, že Ahmad im po zadržaní povedala, že ju nahnevali jej dve dcéry, ktoré našla, ako si čítajú knihu, pričom zatiaľ nie je známe, akú knihu mali. Matka čelí obvineniam z napadnutia so smrtiacou zbraňou s cieľom zabitia, z hrubého zaobchádzania s dieťaťom a podpaľačstva.

 

Galéria

Taheerah Ahmad Taheerah Ahmad

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Twitter/AngelicaB2290, heathiebird03

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články