°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Ďalšia zbytočná smrť chlapčeka (†7 týž.): Mama ho po omši zabudla v rozpálenom aute

  Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock.com
09.07.2017 23:08

MARY ESTHER - Ďalší prípad zbytočnej smrti zaznamenali na Floride. V rozhorúčenom aute zomrel len sedemtýždňový chlapček, ktorého tam zabudla nezodpovedná mama.


Dieťatko našli bez známok života v nedeľu okolo pol desiatej večer. V uzavretom aute bolo viac ako osem hodín. K bezládnemu telíčku bola okamžite privolaná polícia a záchranná služba. Policajti kontaktovali rodinu nebohého chlapčeka v Mary Esther.  


Prečítajte si aj:

Prehovoril pediater: Toto sa deje s detským telíčkom v rozpálenom aute


Dieťatko mama nechala v autosedačke chrbtom k smere jazdy po omši krátko pred jednou hodinou popoludní. Polícia sa teraz prípadom zaoberá a vyšetruje smrť bábätka. Jeho meno, ako aj meno rodiny nezverejnila. Podľa Národnej meteorologickej služby sa teplota vzduchu v nedeľu vyšplhala na 40 stupňov Celzia, informuje portál dailymail.co.uk.

Ďalšia zbytočná smrť chlapčeka
Zdroj: thinkstock.com

Nebohý chlapček je podľa organizácie KidsAndCars.org, ktorá šíri povedomie o nebezpečenstve ponechania detí bez dozoru, už 18-tym dieťatkom v Amerike a tretím na Floride, ktoré zomrelo v horúčavách v uzavretom aute. Florida je na druhom mieste v rebríčku týchto tragédií. V rokoch 1992-2016 tam zaznamenali 82 úmrtí. Na prvom mieste je Texas so 113 úmrtiami. 


 


Galéria

  Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články