Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Hrozné VIDEO z Ruska: Rutinná policajná kontrola sa zmenila na krvavú drámu!

Opitý vodič vytiahol nôž a smrteľne zranil dôstojníka.
Opitý vodič vytiahol nôž a smrteľne zranil dôstojníka.
Zdroj: YouTube
23.06.2015 13:10

MOSKVA - Na video sa už podarilo nakrútiť tie najšťastnejšie aj najhroznejšie okamihy ľudského života. Nasledujúce zábery však spadajú do tej horšej, druhej kategórie. Kamera v policajnom aute zaznamenala, že ani rutinná kontrola vodičov nemusí byť bezproblémová. Opitý šofér totiž v ruskom meste Kharlovo ubodal jedného muža zákona na smrť a druhého vážne zranil.


Prečítajte si aj: Brutálne VIDEO nehody: Ruská prominentka nechala zomierať ženy na chodníku, do väzenia nepôjde!

Na záberoch vidno oboch policajtov sedieť na predných sedadlách auta a 38-ročný podozrivý zatiaľ čaká na zadnom sedadle, kým mu skontrolujú doklady počas rutinnej dopravnej kontroly. Najprv sa zdá, že takmer zaspáva, ale zrazu vytiahne kuchynský nôž a opakovane bodne jedného z dôstojníkov. Potom obráti zbraň na jeho kolegu.

Smrteľne zranenému mužovi, 34-ročnému Aleksandrovi Lyamkinovi, sa ešte podarí dostať von z auta a prejsť krátku vzdialenosť predtým, ako sa zaliaty krvou zrúti na zem. Jeho trochu menej doriadený kolega vybehne z auta a ponáhľa sa k jeho zadnej časti, aby zabránil útočníkovi utiecť.

Hrozné VIDEO z Ruska:
Zdroj: YouTube

Hrozné VIDEO z Ruska:
Zdroj: YouTube

Zatiaľ čo drží dvere, privolá pomoc. Druhá hliadka, ktorá dorazila, potom páchateľa zatkla. Jeho meno nebolo zverejnené, ale zistilo sa, že mal záznam v trestnom registri, no podarilo sa mu získať prácu vodiča kamiónu a bol znepokojený, že by mohol o ňu prísť za šoférovanie pod vplyvom alkoholu. Po obvinení z útoku čelí 12 až 25 rokom väzenia.

Druhého dôstojníka previezli do nemocnice s vážnymi zraneniami, ale očakáva sa, že prežije. "Vyšetrovanie pokračuje, ale je to tragický deň pre všetkých policajtov. Mŕtvy dôstojník bol ženatý, mal manželku a dve deti, 11-ročného syna a päťročnú dcéru," informovala policajná hovorkyňa Ludmila Ryazantsevová.


Galéria

Opitý vodič vytiahol nôž

Nástroje k článkuZDROJ: dailymail.co.uk, sz
FOTO: YouTube;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články