°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Kotlebova Frederika zmenená na nepoznanie: FOTO Po rozchode sa z nej stala brunetka, prvé slová

Frederika Kotlebová so synom Ľudovítom.
Frederika Kotlebová so synom Ľudovítom.
Zdroj: Jan Zemiar
10.10.2019 14:54

BANSKÁ BYSTRICA - Predseda extrémistickej strany Marian Kotleba sa po piatich rokoch manželstva rozvádza. Jeho Frederika podala žiadosť, hovorilo sa aj o tom, že už spolu nežijú v spoločnej domácnosti. My sme ju zastihli pred ich bytom v Banskej Bystrici.


Predseda strany, ktorá sa hrdí svojimi kresťanskými hodnotami, mal odjakživa záľubu v mladých dievčatách. Jeho manželka Frederika je od neho mladšia o 18 rokov a spolu majú syna Ľudovíta. Už v lete sa šepkalo o kríze v 5-ročnom manželstve, keď bolo Mariana Kotlebu často vídať s inými ženami po boku. So svojou asistentkou Kristínou Laššákovou sa často stretával aj v súkromí. 

Frederika Kotlebová so synom
Zdroj: Jan Zemiar

Frederika Kotlebová so synom
Zdroj: Jan Zemiar

Podľa medializovaných informácií mala Frederika podať žiadosť. My sme ju zastihli pred ich spoločným bytom v Banskej Bystrici. Frederika prišla autom, ktoré bolo polepené známym zeleným logom kotlebovcov. Z Frederiky však už nie je blondína, ale bruneta.

Frederika Kotlebová so synom
Zdroj: Jan Zemiar

"Práve som bola zobrať syna zo škôlky," povedala nám 24-ročná manželka predsedu ĽSNS s tým, že informácie o rozvode nevyvrátila. "Žijem tu so svojím synom," povedala. O vzťahu so svojím manželom veľmi hovoriť nechcela. Kotleba má byť momentálne na pracovnej ceste na východe.

Bleskurýchly vzťah

Marian Kotleba a Frederika Kotlebová, rodená Pospíšilová, sa mali zoznámiť asi pred ôsmimi rokmi. Vtedy 16-ročnú dievčinu napadla skupina piatich Rómov, ktorí ju dobili do bezvedomia. V jej prípade sa angažovala aj strana ĽSNS. Zrejme vtedy si padli do oka a o tri roky sa zobrali. Po dvoch rokoch sa im narodil syn Ľudovít. 

Ako prvý o rozvode informoval Nový Čas.

Marian Kotleba s manželkou Frederikou a so synom Ľudovítom na spoločnej dovolenke
Kotlebova Frederika zmenená na
Zdroj: Facebook/Arya Palme

 


Galéria

Frederika Kotlebová so synom Frederika Kotlebová so synom Frederika Kotlebová so synom Frederika Kotlebová so synom Marian Kotleba s manželkou Marian Kotleba

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články