Dve tváre Ľuboša Blahu: Vysmiaty podporoval homosexuálov, teraz píše o slniečkach a gejoch | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Dve tváre Ľuboša Blahu: Vysmiaty podporoval homosexuálov, teraz píše o slniečkach a gejoch

Predseda výboru NR SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha
Predseda výboru NR SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha
Zdroj: TASR/Martin Baumann
27.02.2019 19:31

BRATISLAVA - Poslanec Ľuboš Blaha je asi najaktívnejším politikom na sociálnych sieťach, na ktorých píše siahodlhé statusy o aktuálnom dianí na Slovensku. Jeho objektmi sú väčšinou prezident Andrej Kiska, ale aj novinári, či liberáli. Najnovšie sa pustil do kandidátky na prezidentku Zuzany Čaputovej. Z jeho vyjadrení sa však zdá, že trochu zabudol na to, ako sa prezentoval pred niekoľkými rokmi.


Ľuboš Blaha je známy tým, že svoje názory prispôsobuje aktuálnemu dianiu a záujmom strany Smer. Jeho výrok o tom, ako by nikdy nepodporil vládu bez Roberta Fica ako premiéra, je už legendou. Samozrejme, že neostali bez jeho odozvy a statusu ani udalosti posledných dní, keď sa v prospech Zuzany Čaputovej vzdal kandidatúry na prezidenta Robert Mistrík. 

"Tie čachre-machre, čo robia liberáli na Slovensku, sledujem len z diaľky - som totiž na pracovnej návšteve Srbska. Ale Mistríkove a Čaputovej tanečky pôsobia aj odtiaľto ako nejaká provinčná fraška z dedinskej zábavy. Oni si asi z ľudí robia srandu," napísal zarytý marxista. V statuse, ktorých má na sociálnej sieti požehnane, ďalej hovorí o tom, že Zuzana Čaputová je vlastne Kiska v sukni. Tentokrát to schytal aj nový primátor Bratislavy Matúš Vallo a "liberálna bratislavská kaviareň a gejovia"

Ľuboš Blaha na Dúhovom
Zdroj: Facebook

"Pri Vallovi im to vyšlo, lebo v Bratislave je najvyššia koncentrácia uletených slniečok na Slovensku, ale neverím, že dokážu rečami o gejoch a multikulti oblbnúť aj zvyšok Slovenska. Dúfam, že nie. Ale jedno si buďte istí: reálne hrozí, že cez Čaputovú ovládnu Slovensko liberáli z USA a EÚ a dostaneme Kisku Dva v ružovom balení," píše Blaha. 

Na bratislavskom Pride s Jurajom Drobom

Poslanec zrejme zabudol, že v roku 2013 sa spolu s manželkou a dcérou zúčastnil pochodu homosexuálov, aby "podporil hodnoty tolerancie a rovnosti a naštvali konzervy". O jeho účasti vtedy písal aj konšpiračný internetový portál Hlavné správy, ktorý v súčasnoti Blaha rád využíva a dáva mu rozhovory. 

Ľuboš Blaha na Dúhovom pochode v Bratislave spolu s Jurajom Drobom.
Ľuboš Blaha na Dúhovom
Zdroj: Facebook

"Podpora zo strany niektorých politikov – europoslankyňa za stranu Smer-SD Monika Flašíková-Beňová, primátor mesta Bratislava Milan Ftáčnik, poslanci NR SR Ľuboš Blaha (Smer-SD), Jozef Viskupič (OĽaNO), Juraj Droba (SaS), splnomocnenec pre rómske komunity Peter Polák, Ulrike Lunacek či americký veľvyslanec, ktorý na ich veľvyslanectve vyvesil aj dúhovú zástavu – poukazuje na to, že na čele nášho štátu stoja ľudia, ktorí sa snažia narušiť historicky zakotvené chápanie tradičného manželstva a rodiny, ktorej základ tvoria muž a žena," napísal vtedy konšpiračný web.


Galéria

Predseda výboru NR SR Status Ľuboša Blahu Ľuboš Blaha na Dúhovom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články